Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Most akkor herpeszem lehet,...

Most akkor herpeszem lehet, vagy ez nem az?

Figyelt kérdés
Mikor nagyon meg vagyok fázva illetve allergiás vagyok nagyon sokat és erősen fújom az orromat és orrcseppet használok.Most pár napja is ez történt. Ilyenkor a felső ajkam felett, ahol dörzsölődik a zsepi, begyullad és piros lesz, hámsérüléses, de van úgy hogy még hólyagos is lesz rajta. Úgy néz ki tényleg mint a herpesz,de neogranormonnal mindig meggyógyult. Ma voltam fülészeten kitisztítani a fülemet és ott mondta az orvos hogy herpeszem van. Ezen meglepődtem. Igazából nem vizsgálta meg, csak ránézett. Mondta hogy hordjak maszkot, mert fertőz. Most akkor ez tényleg herpesz lenne? Nekem már vagy 10 éve ilyen erős zsepihasználat után a szám felett, de sosem gondoltam és mondták hogy ez ez lenne.

2019. máj. 24. 11:13
 1/2 A kérdező kommentje:
Pár nap alatt mindig elmúlik ahogy abbahagyom a zsepihasználatot
2019. máj. 24. 11:21
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha hólyagos és fáj, akkor valószínűleg az. Herpesz akkor van, amikor legyengül az immunrendszered, és orrfújással csak tetézed.
2019. máj. 24. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!