Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Immunrendszer, fertőzések

A kérdés

Most akkor herpeszem lehet, vagy ez nem az?

Mikor nagyon meg vagyok fázva illetve allergiás vagyok nagyon sokat és erősen fújom az orromat és orrcseppet használok.Most pár napja is ez történt. Ilyenkor a felső ajkam felett, ahol dörzsölődik a zsepi, begyullad és piros lesz, hámsérüléses, de van úgy hogy még hólyagos is lesz rajta. Úgy néz ki tényleg mint a herpesz,de neogranormonnal mindig meggyógyult. Ma voltam fülészeten kitisztítani a fülemet és ott mondta az orvos hogy herpeszem van. Ezen meglepődtem. Igazából nem vizsgálta meg, csak ránézett. Mondta hogy hordjak maszkot, mert fertőz. Most akkor ez tényleg herpesz lenne? Nekem már vagy 10 éve ilyen erős zsepihasználat után a szám felett, de sosem gondoltam és mondták hogy ez ez lenne.

Keress kérdéseket hasonló témákban: herpesz, fülészet, fertőzés, gyulladás, kiütés

2019. máj. 24. 11:13  Privát üzenet  

A válasz
A kérdező kommentje:

Pár nap alatt mindig elmúlik ahogy abbahagyom a zsepihasználatot

# 1/2Időpont 2019. máj. 24. 11:21 Privát üzenet
Ha hólyagos és fáj, akkor valószínűleg az. Herpesz akkor van, amikor legyengül az immunrendszered, és orrfújással csak tetézed.

A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/2Időpont 2019. máj. 24. 11:21 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Honnan tudhatom hogy herpeszem van vagy sem? Kép lent
Miért lesz herpeszem mindig amikor megfázok és már gyógyulgatok a szám és orrom között?
Zsibbad a szam ahol herpeszem van. Mitol?
Ha herpeszem van es úgy oralozok akkor lehet herpesz a péniszén?
Herpeszem van, száj fertőzés, milyen vitamint szedjek?
Herpeszem van és nem gyógyul, mit tegyek?

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Immunrendszer, fertőzések rovatból

Minden jog fenntartva © 2020, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!