Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Rendszeres hasmenésnek hogyan...

Rendszeres hasmenésnek hogyan lehetne véget vetni?

Figyelt kérdés

Naponta minden nap ittam sört (2-3 doboz). Ez az amire gyanakodok első sorban.

Most elhatároztam hogy 3. napja nem iszok már (még szénsavas italt sem).

Általában étkezés vagy kávé ivás után jön rám a hasmenés naponta kb 1x. Márs úgy 10 hónapja tart ez az állapot.

Az mellett van rendes széklet is, csak mellette ott van ez a másik probléma.

Most elhatároztam hogy 3. napja nem iszok már (még szénsavas italt sem).

Nagyjából mennyi idő amíg ez elmúlik?

Van rá valamilyen gyógyszer?



2019. jún. 14. 15:54
 1/2 anonim ***** válasza:

Kávéra nagyon jellemző, különösen ha az ember éhgyomorra, nagyobb mennyiségben fogyasztja.


Sok ember külön azért fogyasztja reggelente, hogy kiváltsa a dolgot, és ne a munkahelyen vagy a buszmegállóban jöjjön rá a szükség.

2019. jún. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
lehet, hogy valami összetevőre érzékeny vagy, van allergia és intollerancia. A sörben pl árpa, vagyis glutén van, az is lehet, hogy abból eszel sokat. Ha kihagyod pár napig és enyhül, akkor attól van.
2019. jún. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!