Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Váladékos köhögés, fájó,...

Váladékos köhögés, fájó, duzzadt nyaki nyirokcsomók?

Figyelt kérdés

Kb 1 éve volt egy csúnya megfázásom. Azóta minden nap akár többször is köhögök fel váladékot

Nem dohányzom, nem is dohányoztam soha. 20 éves vagyok.

Ezzel utána háromszor visszamentem a háziorvosomhoz hogy még midig nem múlt el, de minden alkalommal felírta ugyanazt az antibiotikumot...

Ha emellé meg is fázok akkor elviselhetetlen. Egész nap köhögök és már fáj a mellkasom is(ezt is mondtam neki, de azert van mert erőltetem a köhögést)

Ezen kívül pedig fájnak és duzzadtak a nyirokcsomók a nyakamon. Lehet valami összefüggés?

Volt esetleg valakinek hasonló? Ha igen, mi az oka?

Faluhelyen sajnos nincs másik háziorvos, és beutaló nélkül meg szinte sehova nem jutok, szóval nem kérek szidást, köszönöm!


2019. jún. 25. 01:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Intézd magad a kivizsgálásokat. Kérj időpontot a tüdőgondozóba aztán menj vissza a háziorvoshoz hogy beutalót szeretnél. Sosem vártam meg hogy a háziorvos küldjön tovább ha rá várok felőle feldobhatja az ember a talpát. Nem igazán tetszett neki de tojtam rá. Ne élj antibiotikumon mert láthatólag erre semmit nem használ és az orvosnak fingja sincs mi bajod csak nem érdekli.
2019. jún. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!