Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Antiszociális lennék?

Antiszociális lennék?

Figyelt kérdés
Feltűnt,hogy teljesen más vagyok,mint az emberek többsége. Nem érdekelnek a szociális normák, utálom ha emberek között kell lennem. Idegesít a jelenlétük és szorongok köztük vagy ha új élethelyzettel kell szembenéznem.Állandóan azt érzem,mintha megszűntem volna létezni, mintha semmi sem lenne valóságos,minden álomszerű.Vonzódok a brutális, kegyetlen és sötét dolgokhoz. Imádom a snuff filmeket, viszont nem érzek empátiát a szenvedő fél iránt.Gyakran hazudok,hogy érdekesebb embernek tűnjek, tiszteljenek az emberek. Érzelmileg szinte semleges vagyok és állandóan unatkozok. Semmi sem tud lekötni. Nihilista vagy és motiválatlan.

2019. júl. 24. 15:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha szorongsz akkor nem. Maximum depressziós vagy.
2019. júl. 24. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Szakembert próbáltad már? - Ő fel tudja állítani a diagnózist, és nem csak találgatna, mint mi.
2019. júl. 24. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
22 vagyok
2019. júl. 24. 21:29
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát velem is ez van, és nálam borderline személyiségzavart állapítottak meg.
2019. júl. 24. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Aki most él ember a Földön, mind beteg. Én csak nárcisztikus, bunkó, hazug, stb. emberekkel vagyok körbevéve. Nem kell aggódnod, szerintem a bunkó vagy a nárcisztikus sem jobb. Én ezeket nem szeretem, még a te alakításod jobb, nincs ezzel semmi baj. Van egy kollégám, aki készített Tik-tak dobozból "leszarom" felirattal vicc-nek "orvosságot", persze tik-tak van benne. Mindig mondja nekem, hogy kérsz egy leszarom tablettát? Gondolom ő is nihilista vagy és motiválatlan, nincs ezzel baj.
2019. júl. 25. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ez borderline személyiségzavar.

A tüneteid közül passzol a borderrel: állandó unalomérzet, motiválatlanság, impulzivitás, különlegesség érzése, deperszonalizáció/derealizáció (álomszerűnek érzed a világot és magadat is), félelem a változástól, szorongás.

Identitásodat/céljaidat milyennek gondolod?

Mennyi idős vagy?


Szociális fóbia is társulhat hozzá, de nagyon valószínű, hogy a főprobléma a borderline személyiségzavar.

2019. okt. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én is teljesen ilyen vagyok csak szerintem kissé másabb az én helyzetem mivel SOKKAL fiatalabb vagyok (11 éves)
2020. jún. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!