Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Skizofrén, depressziós ként...

Róbert dávid kérdése:

Skizofrén, depressziós ként párkapcsolat lehetséges?

Figyelt kérdés
szedek ezekre gyógyszert használnak is valamelyest,de nem volt még soha sem párkapcsolatom,szóval minden nő inkább odáig jutott velem hogy barátok maradjunk. szexelni se nagyon szexeltem volt rá lehetőség,csak épp egy drogos szintén mentális beteg csajt kellet volna megdugnom,aki még büdös is volt,szóval elment a kedvem az egésztől. nem dolgozom,jövőhéten lesz egy munkalehetőségem remélem menni fog,már miért ne menne,így bizom benne hogy nagyobb esélyel indulok. 28/F

2019. júl. 27. 15:59
 1/5 anonim ***** válasza:
89%
Engem is valami drogos csaj akart megdugni. Nem véletlen volt a kórházban. Lehet nimfomániás is volt kitudja.
2019. júl. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%

2 beteg ember együtt nem jó párosítás.

Egy egészséges pedig nem akar koloncot a nyakába.


Szerintem a párkapcsolatnak akkor van értelme,ha rendben van az életed.


Egy párkapcsolat is marha melós dolog egy egészséges embernek is.

Egy betegnek pedig még nehezebb,dupla teher.


Őszintén szólva én nem hiszem,hogy munka,háztartás vezetés mellett lenne energiám még párkapcsolatra is.


Van,akiknek megy,mert rengeteg energiájuk van.

Egy depressziós embernek viszont alapból kevesebb az energiaszintje.

Egy kapcsolatot nem csak kialakítani kell,hanem fenntartani is.

És ez kemény feladat.


Szerintem lépésről lépésre haladj,és elsősorban magadért fejlődj!

És a boldogságot,harmóniát magunkban kell legelőször megtalálnunk,nem másban!

2019. júl. 29. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Manócska1 ***** válasza:
nem tudom azóta hogy alakult az életed. én rátaláltam szerető társdamra 20 éve és kitart mellettem és szeret. depressziós,shizzoaffektív-zavaros nő vagyok,42 leszek nemsokára.. remélem,te is találtál vagy találsz majd társat.
2020. nov. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehetseges hasonszoruvel. Vagy fizetett no
2021. febr. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Manócska1 ***** válasza:
100%
utolsó nem csak beteggel lehet,mint írtam párom egészséges és 21. éves házasok leszünk áprilisban
2021. febr. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!