Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Minden összeomlott körülöttem,...

Minden összeomlott körülöttem, valaki írna pár biztató, motiváló sort?

Figyelt kérdés

2019. júl. 29. 17:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%

Azzá válsz amit minden nap gondolsz magadról és a környezetedről.

A dolgok változnak, te neked is tudni kell változni, ha jobb életet akarsz magadnak.

Az elméd felett átveheted az irányítást.

Minden dolog csak átmeneti, a rossz után következik a jó, ha nem ragadsz benne.

Mindig lesznek jobb napok, viszont ehhez kell a hozzáállásod és hogy te is akard hogy neked illetve másoknak jobb legyen.

Mindenből ki lehet jutni, de nem a külvilágot kell megváltoztatni, hanem belül, magunkat és utána változik meg a külvilág is.

2019. júl. 29. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%
2019. júl. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
68%

Csak egyetlen biztos dolog van: a változás!


Albert Einstein

2019. júl. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

1/ Köszi.

2/ Hehe, ez jó. Tetszik. Köszi. :)

3/Én csak tényként írtam ki, az hogy mi történik magánügy. Csak gondoltam jó lenne pár bizakodó sort olvasni. :)

2019. júl. 29. 17:38
 5/12 anonim ***** válasza:
23%
2019. júl. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Szabó Péter... jesszus. Mármint értem, motivációs ember meg minden, de gyá... kinnem állhatom. :D
2019. júl. 29. 17:44
 7/12 anonim ***** válasza:
35%

Életem az állatok iránti szeretet. Családi probléma miatt menekülnöm kellett otthonról. Hátra kellett hagynom az állataimat. Ezt egy évig folyamatos éhezés és veszekedés követte. 2x akartam öngyilkos lenni. Kilátastalan volt az életem. Családom szinte elveszítettem, állataimat nem láthattam és tudtam, hogy rossz a sorsuk nélkülem. Kishíjján a halál szélén voltam lelkileg és testileg.

Ezután sikerült elvégezni a sulit, lett lakásom és a család felével feltudtam venni a kapcsolatot. Az egyik kutyámat eltudtam hozni, a többit is nemsokára elhozhatom. Sikerült lelkileg rendbejönnöm, viszonylag boldog párkapcsolatban élek. Végre jókat tudok enni és többet tudok nevetni.

Remélem ez elég motiváló volt. A legmélyebb gödörből is kilehet jutni.

2019. júl. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
#7 Igen, köszi. Jó érzés olvasni, hogy mi mindenből lábaltál ki. Csak így tovább! :)
2019. júl. 29. 17:50
 9/12 anonim ***** válasza:
39%

Mi történt kérdező?

Bármi is van, rendeződni fognak a dolgok, hidd el. Lehet, hogy nem azonnal, de fognak.

2019. júl. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
0%
Jól nézz körül, ha padlón vagy, mert így tudod csak igazán értékelni, amikor nemsokára újra elemelkedsz a földtől! ;)
2019. aug. 1. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!