Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valaki valami ötlet? Többi lenn.

Valaki valami ötlet? Többi lenn.

Figyelt kérdés
Sziasztok. Egy olyan kérdésem lenne, hogy pszichésen lehet produkálni olyan tüneteket mintha az ember terhes lenne? Szűz vagyok még, egyszer a fürdőkádban önkielégítettem, és azóta paranoiásan arra gondolok hogy terhes lettem tőle, hogy volt a kádban valami. Holott tudom, hogy nem lehetséges, mégis annyira rettegek a terhességtől. Volt már valaki így? Mit tudott ellene tenni? Már különböző tüneteket is produkáltam, sőt késik is két napja. Nagyon félek.

2019. júl. 31. 15:55
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%
Egy jó agykurkász csodákra képes, próbáld ki.
2019. júl. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy biológia tankönyv is megteszi elsőre.
2019. júl. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
61%

A test sok tünetet tud produkálni, ha az agy bebeszéli magának.

Terhesség sperma nélkül még csak Szűz Máriának sikerült.

Egy komplett idióta vagy, és alig várom, hogy elkezdődjön az iskola, ez a sok hülye gyerek eltűnik egy időre szeptembertől!

2019. júl. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Létezik álterhesség de nálad nem erről van szó.Keress fel egy szakembert.
2019. júl. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
70%
Te vagy nagyon hülye vagy, vagy kamu ez a kérdés. Á, ennyire hülye nem lehet valaki! Vagy igen?!
2019. júl. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%
Fogj szépen a kezedbe egy vaskos biológia tankönyvet, és izomból csapd arcon magad vele.
2019. júl. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Koncentrálj valami másra, mert ez jó nagy hülyeség! Sportolj például napi szinten.
2019. aug. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Igen. De elég hülye dolgokkal foglalkozol. Bocsi
2019. aug. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nyugi nem vagy terhes, ezt csak bekepzeled de ezt te is tudod. Tedd fel a kerdest magadnak: kepzeled? Igen! Ferfival voltal? Nem! Ahhoz tobb kell h terhes legyel!
2019. aug. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat
2019. aug. 26. 18:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!