Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 16/fiú éves vagyok, pánikbeteg...

16/fiú éves vagyok, pánikbeteg, hipochonder, és még fogalmam sincs milyen más betegség. Valamelyik nagyszulomtol orokoltem, es nagyon rossz igy elni. Mindig bekepzelek valamilyen betegseget magamnak. Tobbi lent?

Figyelt kérdés
Pszichologushoz nem tudok most menni mert nem magyarban lakom és a szuleim dolgoznak kulfoldon es mas vigyaz ram es ilyenkor nem lehet :c Viszont az előbb volt egy pánikrohamom, ti mit tennétek a helyemben? Próbálgatom a nyugtató teákat de valahogy nem nagyon hatnak. Szedek multivitamin tablettát, egyáltalán ha azt kell. Szoktam járni edzeni de egyszerűen mar annyira hipochonder vagyok hogy még azt is beképzelem hogy futás közben megállhat a szivem mert nem bírja már a futást..

2019. aug. 6. 00:05
 1/9 A kérdező kommentje:
Most hogy igy leirtam ide a problemaimat mintha picit jobb lenne.. Tenyleg pszichologusra lesz szukseg. :c Most jobban vagyok.
2019. aug. 6. 00:07
 2/9 A kérdező kommentje:
Ja es ize rezegni szokott neha a kezem, a vernyomasom mindig 140/100 fölé megy, a pulzus 120 szokott lenni, a mellkasom szur meg minden, legszomj.. De hogy nyugodjak le? Valaki valami tipp?:c
2019. aug. 6. 00:15
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos a pszichológuson kívül nincs más. Én is hasonló gonddal küszködöm, olyan, mintha a pánikbetegség és a hipochondria keveréke lenne egy brutál fhos fóbiával megfűszerezve, csak én nem merek pszichológushoz menni. Kitartást!
2019. aug. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen nagyon rossz erzes tud lenni.. Most talan elmult.. De majd ujra jelentkezik neha pedig ejszaka kozepen :c
2019. aug. 6. 00:39
 5/9 A kérdező kommentje:
Ja illetve kimaradt a borderline:c Illetve még talán a skizofrénia is de ez még ilyen 50-50%
2019. aug. 6. 01:04
 6/9 anonim ***** válasza:

A pánikrohamon kívül felsoroltakat te állapítottad meg, vagy van róla papírod is?

Pszichológus egyébként.

2019. aug. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
En illetve anyukam meselte hogy kitol orokoltem mikor itthon volt de pszichologushoz nem vitt azt mondta sportoljak meg ilyenek es majd meglatjuk..
2019. aug. 6. 11:59
 8/9 anonim válasza:
Én úgy tudtam, hogy mentális betegséget konkrétan nem, csak a betegségre való hajlamot lehet örökölni!
2019. aug. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Légzés teknika!

4 másodpercig be a levegőt orron 7 másodpercig bennt tartod mand 8 másodpercen keresztül kifújod a szádon. Ismételd meg ezt vagy 10szer

2019. aug. 7. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!