Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi lehet ennek a hátterében?...

Mi lehet ennek a hátterében? Néha úgy érzem kikapcsol az agyam.

Figyelt kérdés

A problémám évek óta fennáll és elég zavaró, de nem tudom miért van ez és hogyan tudnék változtatni rajta.


Elég nehéz leírnom ezt az érzést, nincs rá jobb szó, úgy érzem "kikapcsol" az agyam vagy legalábbis alig működik, mintha ott sem lennék, ahol épp vagyok, nem érzékelem tisztán a külvilágot. Talán a túl sok hirtelen ingerre reagálok így, nem tudom

...

Leggyakrabban akkor tör rám, amikor bevásárolni megyek nagyobb áruházba, esetleg plázába, pedig amúgy szeretek vásárolni és a tömeg sem zavar, de valami miatt, ahogy belépek, lezsibbad az agyam, gyengének érzem magam, nem is igazán fogom fel, amit látok, nehezen találom meg amit keresek, pedig lehet, hogy már előttem van 10 perce, nem tudom hirtelen mire is van szükségem.

Még akkor érzem ezt amikor megyek valahova (szinte mindenhova gyalog járok, elég sokat megyek). Elindulok és ugyanez a lezsibbadt állapot. De ha nem konkrétan valahová megyek, csak sétálni, akkor nincs ez, akkor teljesen tudatomnál vagyok. Illetve új környezetben, spontán helyzetekben sincs semmi bajom, a munkámat is jól végzem.

Mi lehet ez?


2019. aug. 6. 19:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Az alapján, amit írtál, mégiscsak valami pszichés dolog lesz.
2019. aug. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!