Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem találom itthon a helyem,...

Nem találom itthon a helyem, kedvetlen vagyok, üresnek, magányosnak érzem magam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egy kis segítségre lenne szükségem. Nem olyan rég három hétre külföldre utaztam a nagybátyámhoz és őszintén szólva csodásan telt minden nap, új dolgokat tapasztaltam meg és végre elengedhettem magam teljesen. Megismertem új embereket is. Aztán haza felé két új ismerősömmel jöttem, akiket közben nagyon megkedveltem és bár először nagyon vártam, hogy végre haza érhessek, minél közelebb kerültem a városomhoz, annál inkább éreztem azt, hogy legszívesebben vissza fordulnék. Nem tudni elmagyarázni máshogy, de hirtelen nagyon kedvetlennek éreztem magam és annak a gondolatától, hogy véget ért az út és nem biztos, hogy többet találkozok ezzel a két emberrel, nagyon sírhatnékom támadt. Azóta is ilyen letört vagyok, nem találom a helyem, unom magam, egyedül érzem magam. Étvágyam sincs. Utána olvastam kicsit és azt írta, hogy ez egyfajta utazás utáni depresszió, ami normális, ha hosszú időre kiszakadtál otthonról. De tudni kell rólam, hogy nem vagyok nagyon barátkozós típusú, így nem tudok kiugrani a városba mondjuk vásárolni egyet a barátnőkkel, és akikkel jóban is vagyok, most jelenleg ők is elutaztak. Szóval teljesen tanácstalan vagyok. Még sírtam is, én sem tudtam miért. Azt érzem, hogy hiányzik külföld, aztán azt, hogy nem is nyaralás hiányzik, hanem a haza út és hogy milyen boldog voltam azzal a két személlyel. Szóval annyi lenne a kérdésem, hogy esetleg valakivel volt még ilyen? Vagy valami tanácsot tudna adni, mit tegyek, hogy vissza rázódjak az itthoni életembe? Esetleg keressek fel egy szakembert?

2019. aug. 6. 19:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy kicsit szerelmes lettél! Majd elmúlik.
2019. aug. 6. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Valószínű hogy jobb országba voltál és jobb

Emberekkel találkoztál mint itt

azért nincs kedved vissza jonni

Én viccesen azt szoktam mondani hogy

Csak odaútra vennék jegyet jó messzire

Szorongás csökkentő jól jöhet

Ez sajnos orbania

2019. aug. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!