Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez valami mentális betegség...

Ez valami mentális betegség kezdetét jelenti?

Figyelt kérdés

Fiatal vagyok még... (16)

A lényeg az, hogy minden ismétlem MINDEN reggel úgy van felkelek rohadt fáradt vagyok, majd hirtelen olyan szinten rossz hangulatom van, hogy az leírhatatlan.2 óra múlva ez megváltozik, az ellenkezőjére boldog leszek.emellett rettentő sokat stresszelek fura gondolataim vannak (irreális dolgoktól kezdek el félni, meteor csap a földbe stb. Sokszor olyan mintha csak egy filmbe lennék mindent megkerdőjelezek, a hangulatom pedig nagyon ingadozó.

Emellett pánikbeteg vagyok, frontint szedek.

Meg még szorongok a betegségektől. Köszi, hogy elolvastad ;)



2019. aug. 6. 21:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem a pánikbetegség okozhatja ezeket,esetleg a Frontin mellékhatása? Nem vagyok hozzáértő,lehet hülyeséget írok. Én egy pszichológust felkeresnék a helyedben,itt gyakorin nem igazán tudunk biztos választ adni..
2019. aug. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
71%
Bipoláris depresszió ÉS szorongás
2019. aug. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Első válaszoló nem tudom pszichiáter azt mondja szedjem...

2.Válaszoló lehet igen de 18 alatt vagyok még nem lehet diagnózist felállítani. :/

2019. aug. 7. 00:23
 4/14 anonim válasza:
100%

Ne szedd azokat a szar gyógyszereket, nekem is azt mondták ez a dolguk csak felírják a gyógyszereket utána meg mindenféle mellékhatásuk van, én pánikbeteg voltam természet gyógyászhoz jártam, növényi eredetű cseppeket szedtem, bár nem tudom nálad mi váltja ezt ki vagy milyen helyzetben vagy de mindenképp érdemes lenne más gyógymódot keresni.

Remélem rendbe jössz. :)

2019. aug. 7. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
50%

16 évesen ki az az el evetemült barom aki felírt neked frontint. Jezus mária. :( szüleid miért hagyják ezt? És csodalkozol, hogy rosszul vagy? Édes drága? Drogfüggő vagy 16 évesen. :( mekkora adagot szedsz?

Az orvosodat lecsuknqm komolyan mondom.

Villamgyorsan kéne keresni egy normalis or ost akinek a felügyeletével fokozatosan elhagyod a frontint. Aztán pedig egy jó lszichológust aki segít megoldani a problémáidat beszélgetéssel nem drogokkal.Nagyon sajnallak. Sajnos a frontinból egyre több kell a kívánt hatás eléréséhez. Ha már ennyi idősen szeded mi lesz veled 30, 40 évesen? Agyhalott leszel elárulom. Szerintem sokat olvasgatsz sok rémhírt hallasz a médiából netről és ez felelemet generál. Nem meglepő. És erre nem kell gyógyszer. Ha fáradt vagy pedig kérd meg a haziorvosod küldjön el bérvételre lehet csak vérszegény vagy amit könnyen lehet kezelni.

2019. aug. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Teljesen ki vagyok akadva! 16 évesnek felírnak frontint???! Mekkora adagot??? Ez komoly? Miért hagyják a szüleid? Mellekhatásait olvastátok? Szüleid olvasták? És hagyják? Feljelenteném amhelyükben az or ost. Keressetek másikat aki segít leszokni róla mert ennek súlyos következményi lesznek. Aki felírta egy gyereknek annak minimum leüvölteném a fejét. A frontin nem fog segíteni rajtad. Ez egy drog amihez már hozzászoktál. Rengetef mellékhatása van. Felejtsd el. Normális dolog hogy félsz. A médiából a katasztrófa ömlik. Más is fél. Keressetek egy pszichologust aki segít neked ebben, hogy ne félj annyira. 16 évesen alkoholt még nem ihat valaki. De drogot felirnak neki ami sokkal sokkal veszélyesebb. Hová sűllyednek orvosok! Hihetetlen. 100szor veszelyesebb mintha innál egy feles pálinkát minden nap. Kerdezd meg a szüleidet azt hagynák e? Ha nem akkor miért hagyják a forntint? :(
2019. aug. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Már nem szedek sokat amikor elkezdtem szedni 2 szemet egy nap összesen 0,25mg emellett antidepresszánst is szedek.
2019. aug. 8. 16:34
 8/14 A kérdező kommentje:
Apám van csak ő ellenzi a dolgot de sokat segít én szedni akarom.
2019. aug. 8. 16:37
 9/14 anonim ***** válasza:

Halgass apukádra. Igaza van. Lehet úgy tűnik most jobb de ez nem megoldás semmire! Pláne egyerekként. Úr isten! Antidepit is ennyi idősen. Mi lesz veled te gyerek ha felnősz??? Borzalom.

Keressetek egy jó pszichológust aki segít anproblémáid kezelésében. Felnőtteknek sem azért írják fel a bogyókat, hogy azon éljenek. Ez nem gyógyszer! Nem gyógyít meg. Ez csak egy mankó egy időre hogy segítsen amíg megtanulsz járni. Amígu megoldod a gondjaid. De te nem oldod meg csak eszed ezt az idegmérget. Ne csináld ezt magaddal! Borzalmas következményei lesznek. Ráadasul tenyleg nem gyerekeknek való! Az orvost kéne megbűntetni aki ehhez asszisztál. Az antidepi az egész hormonrendszered megborítja. Meg fiatal vagy lehet nem érdekel. De pár wv múlva lehet zavarni fog ha nem leszel képes a suexre. Ha fiú vagy nem áll fel ha lany meg szimplán nem érzel majd semmit. És ez csak az egyik mellékhatás. Ennel sokkal durvábbak is vannak.

2019. aug. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Két szem az nem 0.25. Mert a legkisebb kiszerelesnél 0.25 1db tabletta. Tehát minimum ebből eszel kettőt. Ennyi kdősen ez bőven sok. Sőt tragikus
2019. aug. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!