Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Aki füvezik az mièrt füvezik?

Aki füvezik az mièrt füvezik?

Figyelt kérdés

2019. aug. 7. 19:37
 1/6 anonim ***** válasza:
41%
Mert miért ne?
2019. aug. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Mert jó. És legalább nem beszél mellé, mint azok az alkoholisták, akik folyton azt mondják, hogy csak az íze miatt isznak. Aki füvezik, az a célja, hogy betépjen.
2019. aug. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

@19:42


Életemben nem találkoztam még olyan alkoholistával aki azt mondta volna hogy csak az íze végett iszik. XD

Pláne hogy a legtöbb alkoholista nem igazán a legminőségibb piákat issza, ahol komolyan íz élvezeti értékről lehetne beszélni.

2019. aug. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ugyanezt kérdezd meg az összes drogról, piáról, szexről, zsíros ételről.
2019. aug. 7. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Bacatta válasza:

Én most estem bele a csapdába, 2 hete elkezdtem füvezni ez 5 nap szívást és 2 tiszta napot jelent hetente. Véleményem szerint az lesz függő aki gyenge, magamat erősnek tartom, és személységemből adódóan mindenre kíváncsi vagyok. Úgyhogy megkerestem a "Miértemre" a választ. A 2 tiszta napomban nem vágytam rá.


Nagyon jó füvezni, elképesztő hogy milyen hangulatot okoz. Ellazít kellemes nem időigényes. Gyorsan be tudok tépni, nincs másnap. Ez az oka amiért füvezünk.


16/F

2020. jan. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

kedves utolsó!


Ez a helyzet akkor változik meg, amikor majd növekszik a toleranciád, és nem fogsz eléggé beállni. 5 hónap mindennapi szívás után érzem azt, hogy le kell állnom, mert napi 1g-nél vagyok, és már megint csak be vagyok kábulva esténként, de nem betépve.

2020. ápr. 22. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!