Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kezdem feladni mi bajom van?...

Kezdem feladni mi bajom van? Az önbizalmam ugrál Brad Pitt és mr bean között

Figyelt kérdés

évek óta ez megy, egyszer majd szétrobbanok az önbizalomtól, a legkínosabb szitukban is kiállok magamért ,megnevettetek másokat, álmaim nőivel is úgy társalgok hogy kezdeményez utána.


Aztan csak ugy a semmiből úgy èrzem magam mintha én lennék a világ legszánalmasabb palija aki semmit nem tud megcsinálni, ilyenkor a hangom is vékonyabb és gyengébb, a kiállásom meg olyan mint aki ott sincs fizikailag. Ilyenkor nem is nevetnek a vicceimen, szégyenkezek azután amit mondok, azon kattogok utána percekig. Egyszóval kész szerencsétlenségbe megyek át ilyenkor.


Azóta vagyok ilyen amióta adok a külsőmre, és érdekelnek az emberek (kb 17eves korom ota). Előtte mégrosszabb volt semmit se mertem csinálni mindentől féltem, utáltam magam.


Próbálok folyamatosan tenni ezellen, kondizok, nem hagyom el magam figyelek hogy a bőröm ne legyen igénytelen, igényesen is öltözködök már amennyire tehetem


Gyerekkorom nem volt a legjobb, de manapság kinek az, erre nem foghatom. Születéskor csúszott be valami hiba, skizofrén vagyok vagy valami más mentális betegség? Vagy csak szimplán gyenge ember vagyok?


Azért foglalkoztat ez ennyire mert emiatt nem tudok semmiben érvényesülni. Nagyobb dologba nem is merek bele kezdeni pl jogsi,munka , mert félek ha közben elkap ez a gyengébb énem az ott helyben leblokkol. Szeretnék egy normális kiegyensúlyozott személyiséget. Mit tegyek? 19 vagyok


2019. aug. 7. 23:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Úgy gondom, hogy bipoláris zavarban szenvedsz. No para, gyógyszerrel ugyanúgy kordában tartható, mint pl a magas vérnyomás. Pszichiátert kellene felkeresni.
2019. aug. 7. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm, másoktól is szivesen várok ötleteket vagy tapasztalatokat, ha van.


Van bipoláris zavarral diagnosztizált ismerősöm akinek anti depresszánst irtak fel, de rajta olyan nagy változást nem látok. Van akinek van még tapasztalata ezzel kapcsolatban?

2019. aug. 7. 23:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!