Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi bajom lehet? Ez kinőhető?...

Mi bajom lehet? Ez kinőhető? Valakinek van hasonló ismerőse?

Figyelt kérdés

Kvázi aszexuális vagyok, évente egyszer ketszer tudok felizgulni, és hát amolyan sapioszexuális vagyok (?).

Nem szeretek megnyílni, nem szeretem a közösséget. Nem id tudok megnyílni.

Sokszor nincsenek érzéseim. Pl.: mikor a nagymamám meghalt.

Unatkozom nagyon sokszor, ezért igazán rossz is a hangulatom.

Igazából nem kell nekem a társaság, de azért neha igen.

A memóriám is elég jó.

Nem tudom, még mit kéne írnom. Furcsálom magam, egy ismerősöm azt mondta, autista vagyok, de utána néztem, nem vagyok az. Egy másik pszichopatának mondott, de arra sem illik rá az összes jellemem. Vannak ötletek?


18/L



2019. aug. 12. 16:19
 1/3 anonim ***** válasza:
En is az autistra gondoltam elsonek. Szerintem keress fel egy igazan jo pszichiatert es Ot kerdezd meg. Egy jo psy tenyleg sokat segit.pl jobban megtudja mondani mi a bajod. Es lehet segitene is picit jobb iranyba dolni. Persze nem gyogyszerekkel. Vgyis nem arra gondolok.Ha szeretned. De ha nem zavar es elfogadod magad akkor az sem rossz. De ha felirnak gyogyszert nem kotelezo bevenni. Szerintem nem fogod ezt kinoni.
2019. aug. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Amugy nem akartalak megijeszteni,lehet h nem autizmus....en nem vgyk orvos. De ezert szerintem erdemes felkeresned egy hozza ertobb embert.orvost.
2019. aug. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem ijesztettél meg! Mindenképp felkeresek majd.
2019. aug. 15. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!