Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért mondta azt a pszichiáter...

Miért mondta azt a pszichiáterem hogy semmi bajom nincs miközben tudom hogy nem így van?

Figyelt kérdés
Szerinte semmi bajom nincs,pedig nézegettem dokumentumfilmeket a depresszióról és tökéletesen illenek rám a tünetek. Folyamatos rossz közérzet, állandó fáradtság, lustaság, öngyilkos gondolatok. De szerinte semmi bajom nincs csak lusta vagyok.
2019. aug. 12. 19:46
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Biztos beled szeretett.
2019. aug. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Keress másikat. Amúgy pszichológus vagy pszichiáter? Mert ahogy hallottam, a pszichiáter nem szokott meghallgatni, mivel orvos, ő gyógyszert ír
2019. aug. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mióta jársz hozzá? Mi történik nála? Te mit szeretnél: gyógyszert?
2019. aug. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Megvizsgált. Gyógyszert nem írt fel. Szerinte nem haladom meg a depressziót. Pszichiáter orvos.
2019. aug. 12. 20:05
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem kell mindenáron gyógyszer, addig jó, amíg nem szeded. Menj pszichológushoz, jobban jársz.
2019. aug. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ne a depresszióról nézzél filmet. Hallgass, nézz a neten megerősítő, motiváló, lelkesítő előadásokat, filmeket.

Olvass, sétálj, ne magaddal foglalkozz.

A pszichiátereknek meg magukkal van a legtöbb bajuk.

Egytől egyig nagyon sötét ember és egy rakás pénzt kérnek el.

2019. aug. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem a lustaság is egy betegség.

És a depressziós emberek gyakran elhagyják magukat,így elég vékony a határvonal.

Inkább a mértéke határozza meg,hogy hol lehet már betegségnek nevezni.


Annyi a különbség szerintem a depresszió és a lustaság között,hogy a depressziót valami kiváltja.

Még a lustaság inkább energiaszint kérdése.

Ha valaki állandóan fáradt,akkor ott valami nincs rendben a szervezetében,nem feltétlen mentális eredetű csak a baj.

Sajnos a mai világ még jobban rátesz erre,mert elég rohanó világot élünk.Szerintem az sem normális,de hogy mi a normális,azt mindig eldöntik.

Nyilván,aki mások munkájából gazdagszik annak az a jó,ha minél többet dolgoznak az emberek.

Az biztos,hogy az emberi testnek is vannak határai és van egy szint,amikor már a pszichés egészség is sérül.

Ez egyénenként változó.


Vannak,akik magas energia szinttel rendelkeznek,nem fáradékonyak,ők nekik mindenki lusta,aki nem olyan,mint ők.

2019. aug. 19. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!