Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit kezdjek magammal?

Mit kezdjek magammal?

Figyelt kérdés
Minden nap szorongok, feljönnek a kinosabbnál kinosabb helyzeteim és ez nagyon megvisel, nem tartom magam egy okos gyereknek lassú a felfogásom is ezért mindig össze vissza bénázok és sosem vagyok toppon. Hiába alszok 7-8 órát ugyan úgy fáradt vagyok. Eléggé nehezen tudok más emberekkel beszélgetni, sokszór beszélek hülyeségeket és sokszor mondok olyan amit nem akarok vagy később megbánok. Apátiát is érzek, nem iszok nem cigizek nem szoktak bulikba járni 1 igazi barátok van akire számithatok, de nem akarom rá ereszteni azt a hangulatomat amit nem lát. Számomra, hogy ezt leirtam egy kisebb megkönnyebbülés volt, reméleg van olyan aki tud segiteni :)

2019. aug. 13. 01:00
 1/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2019. aug. 13. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mindenképpen keress fel egy pszichológust. Ezek lelki eredetű gondok, lelkileg kell rendben lenned


Amiatt meg ne aggódj hogy egy igaz barátod van. Sajnos én olyan típus vagyok aki túl hamar oszt meg nagyon személyes dolgokat, így nehezen tudok erős barátságokat kötni. 2 ember van akikben teljes mértékben megbízok.

2019. aug. 13. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mindenki bénázik néha, mindenkinek beugranak néha rossz emlékek, emiatt igazán nem kell őrlődni, attól még nem vagy buta. Tanulj belőle, hogy legközelebb ne kövesd el ugyanazt a hibát. :)

Ha számíthatsz arra a barátodra, miért nem adod meg neki legalább a lehetőséget, hogy segítsen? Attól, hogy tud róla, hogy szarul érzed magad, neki nem lesz rosszabb.

2019. aug. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Irj ha szeretnel valamirol beszelni megprobalok segiteni
2019. aug. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

1. 16 éves vagyok

2. Gondolkoztam rajta, de elsősorban magamban szeretném lerendezni, mert ha sikerül akkor későbbiekben is sikerülni fog valószinüleg

3. Igen tanulni szoktam belőle :) Másodjárra már nem szoktak megtörténni. Volt már olyan alkaom, hogy tudott segiteni, kicsit megnyugtatott , de a legtöbbel nekem kell "megküzdenem"

4. Köszönöm, most igy hirtelen nem tudom miről, annyira szétszórt vagyok :D

2019. aug. 14. 10:27
 6/8 anonim ***** válasza:

Valóban neked kell megküzdeni vele, de nem kell egyedül csinálnod. Nem könnyíted meg a dolgodat vele. :/

És, nalátod, akkor mégse lehetsz olyan lassú felfogású. :)

2019. aug. 14. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, kellett ehhez is idő, hogy elkondolkozzak rajta, nem is kicsi :)
2019. aug. 17. 21:58
 8/8 anonim ***** válasza:
Inkább sokat gondolkozz, mint keveset. :)
2019. aug. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!