Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az antidepresszansnak csak az...

Az antidepresszansnak csak az elso hete nehez?

Figyelt kérdés
2 napja szedem, de elegge rossz a hangulatom, etvagytalan vagyok es a fejem is faj
2019. aug. 13. 17:57
 1/5 A kérdező kommentje:
Scippat szedek
2019. aug. 13. 18:00
 2/5 anonim ***** válasza:
Én szedtem elég sokáig. 6 hét, mire a hatása kialakul, addig ne várj tőle semmit. Nálam 6 hét után tényleg teljesen elmulasztotta a depressziót, de volt pár kellemetlen, de elviselhető mellékhatása. Írj nyugodtan, ha van még kérdésed.
2019. aug. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
8%
Addig dobd ki amig lehet. Nem jó semmire.....méreg.
2019. aug. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ezeknek a gyógyszereknek mindig van mellékhatása. Amit te szedsz, azt pont nem ismerem. De kell egy-két hét, mire elmúlnak a mellékhatások. Én szedtem vagy öt félét, mire eltalálták, melyik a jó. Be kellett feküdnöm a kórházba, mert olyan szinten rosszul voltam tőlük, mint aki tök részeg. Mindegyik ilyen jellegű gyógyszer, ami tényleg erre a betegségre való (nem nyugtató), mellékhatásokkal jár. Viszont ismerek olyan embert is, aki meg sem érezte, amikor elkezdte szedni. Egyén- és emberfüggő, ki hogy viseli. De ha muszáj szedni, akkor muszáj sajna.

Pár napon belül elmúlnak a rosszullétek, ha nem, akkor menj vissza az orvoshoz.

2019. aug. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem az első két hét volt nehéz, utána minden rendben. Paroxetin 20mg.
2019. aug. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!