Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért dolgozom fel annyira...

Miért dolgozom fel annyira nehezen ha például belém kötnek, megszólnak?

Figyelt kérdés

Ha rossz kategória elnézést, tudom, hogy eleve gyenge vagyok lelkileg, de annyira zavar, hogy ha ér bármi ilyen sérelem, akkor annyit gondolkozok utánam, hogy mit kellett volna máshogy tegyek, mi történhetett volna még. Ma buszon páran belémkötöttek a semmi miatt és annyira rossz érzést hagyott bennem, hogy az nem igaz, de gondolom főleg azért, mert igazságtalannak érzem, hogy a semmi miatt képesek emberek ilyent csinálni én meg túl félénk vagyok, hogy megvédjem magam. Van, akinek hasonló érzései támadtak ilyenek után? Van erre valami megoldás? Valami gondolatmenet, amivel ezt ki tudnám űzni a fejemből? Előre is köszönöm a válaszokat!

20/L


2019. aug. 13. 23:29
 1/8 anonim ***** válasza:
44%

Te okosabb vagy , egyik fuleden ki a másikon be.

Te okosabb vagy annál hogy ezekre reagálj.

Ennyi

2019. aug. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Én is hasonlóan reagálok, volt olyan hogy valaki beszolt hogy ne ott gyalogoljak, de annyira bunkó volt még rosszul esett, hogy el kezdtem sírni nagyon durván. Én is félénk vagyok és nem szólok vissza és én se értem, hogy az embereknek ez miért jó.. Amúgy ez szerintem azért van mert nagyon érzékeny vagy (én is). Igazából ez ellen sajnos nem tudsz mit tenni. Gondolj arra, hogy milyen jó, hogy te nem ilyen ember vagy!És próbáld minél hamarabb elfelejteni az adott dolgot, bár tudom ez nehéz :(

17/L

2019. aug. 13. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hasonló cipőben járok, Kérdező, én is nehezen dolgozom fel. Az oka egyszerű: ritkán vagyok emberek között, az időm 99 százalékát egyedül töltöm. Ha kimozdulok, akkor is olyan helyre megyek, ahova élő ember nem teszi be a lábát.

Próbálom nem felhúzni magam azon, ha valami plebejus féreg belémköt. Ha felvenném a kesztyűt, csak rosszul járnék, még én kerülnék a hűvösre. És hát nyilván, a ki nem egyenlített számlát nehezen dolgozom fel.

2019. aug. 13. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nézzétek, én is Nagyon érzékeny voltam.

De...

Ezzel semmire se mentek.

Szánjatok ezeket a buta ostoba kötekedő embereket.

Ti meg fialatok vagytok, sokszor belétek fognak rúgni.

Elmentek sirdogalni?


Ne máár...

2019. aug. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Bocs elküldtem.

Nézzétek a mea gold videóit.


Majd rájottok az alapokra.

2019. aug. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gyengeség kérdése. Ha egész életetekben kerültétek a konfliktust, nem csoda, hogy nem tudjátok jól kezelni, amikor végül megtalál titeket. De, be lehet gyakorolni ezt is. Csak egyszer kell a sarkatokra állni, utána sokkal könnyebb lesz.
2019. aug. 14. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Egy idő után lefogod sz*rni és lepereg rólad hidd el.

Ha látják rajtad hogy immunis vagy rá nem hiszem hogy annyian neked állnak.

2019. aug. 14. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kisebbségi komplexus- azt hiszed, hogy mások jobbak nálad, így neked mindenképp meg kell felelned nekik. Ha nem sikerül, pedig keresed a hibát magadban, szorongsz emberek között, nehogy olyat csinálj ami miatt valaki rosszat gondol rólad.
2019. aug. 16. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!