Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, ha sürgősen...

Mit tegyek, ha sürgősen csinálni kellene valamit a sz. R életem kapcsán, leginkább beszélgetni valakivel?

Figyelt kérdés

Elegem van abból, hogy a barátok a szavamba vágnak, hogy aztán órákon át a saját nyűgjükről vagy a családjukól beszéljenek, esetleg egy sorozatról (úgy, hogy én pl. nem is nézek sorozatokat).

Elegem van, hogy azzal akarnak leszerelni emberek (lelkigondozók, mentálhigiénés szakemberek is), hogy amíg megvan mind a két kezem és mind a két lábam, addig kuss.

Elegem van, hogy hasonlítgatnak az emberek és két mondat után közlik, hogy másnak is sz.r, ezért kuss.

Elegem van, hogy ehhez az oldalhoz fordulnék kínomban, de itt csak az a sláger megy, hogy ne siránkozzak, hanem tegyek magamért.


Elegem van a pénz fogyásából, a sok kudarcból, a sok tanulásból.

Elegem van abból, hogy abszolút nincs időm a saját hobbijaimra és sportra.

Elegem van abból, hogy bármit és bárhogyan csinálok, annak nincs gyümölcse.


Meg akarok halni.


2019. aug. 15. 17:01
 1/10 anonim ***** válasza:

1. Mentálhigiénés ilyet biztos nem mondott. Nyakam rá.

2. Beszélgetni akarsz vkivel vagy meghalni?

2019. aug. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen, tegyél magadért. Legalább annyit, hogy megírod a legfontosabb paramétereidet.
2019. aug. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Halj meg! De ne legyél öngyilkos.
2019. aug. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nyilván nem szó szerint azt mondta, hogy kuss, de remélem, hogy ezt nem kell magyaráznom.



Őszintén: meghalni akarok. Most és úgy, hogy ne fájjon.

Olyan jó lehet... Ahogy halnak el az ember agysejtjei, még egyszer újra "találkozik" a szeretteivel.

A visszahozottak elmondásai alapján tudjuk, hogy nyugalmat élnek át és olyan jó.

Olyan jó lenne még egyszer, utoljára boldog lenni és nyugodt.

2019. aug. 15. 17:34
 5/10 anonim ***** válasza:
Keress fel egy pszichológust.
2019. aug. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Igyál konyakot rivotrilra, boldog leszel és tök nyugodt. És még meg sem kell halni hozzá.
2019. aug. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy, kérdező?:). Ha szeretnél a témával kapcsolatban beszélgetni, írhatsz. Hátha tudok segíteni, vagy személyes véleményem, tapasztalalatai megosztani. Mert kb. ugyanígy látom a dolgokat, mint Te. És már tervezem a megoldást. (Nem, nem a halál a végső megoldás xD)
2019. aug. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem meg belőled van elegem.


Ilyen beszólás után azon is csodálkozom hogy nem vertek agyon.

2019. aug. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

# 7


Mi a megoldás?

2019. aug. 16. 06:49
 10/10 anonim válasza:
Nekem írhatsz, ha van kedved. Kíváncsi lettem, miért vagy ennyire kiborulva.
2019. aug. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!