Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Segítség! Rettegek a teherbees...

Segítség! Rettegek a teherbeeséstől! Mit tehetnék, hogy elmúljon?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 18 éves vagyok, és szűz. Sosem voltam senkivel, még csak nem is láttam élőben meztelen férfit. Egy ideje valami nincs rendben velem. Egyszer a fürdőkádban végeztem önkielégítést és azóta betegesen a terhesség jár a fejemben. Hogy ott biztosan volt valami. Elkezdtem olvasgatni a terhességről, meg a tünetekről, aztán szépen lassan észleltem is magamon az alhasi szurkáló érzést, a mellfájdalmat, hányingert. A menstruációm is késett 3 napot, végül megjött, de mennyiségre kevesebb volt a megszokottnál. Most vagyok két héttel utána megint fáj az alhasam, mint mikor menstruálok, olvastam hogy ez peteérés is lehet. De nekem eddig nem fájt, nem volt ilyen. Nagyon nagyon félek. Terhességi tesztet sem merek venni mert rettegek a pozitív eredménytől. Ha kiderülne hogy terhes vagyok, a szüleim tuti kitagadnának. Nem tudom mit tehetnék ellene, ez a "betegség" már a mindennapjaimba belevésődött és pánikroham szerű sírógörcsök kerülgetnek ahányszor csak magzatra, terhességre, vagy abortuszra gondolok. Nem akarnám tönkretenni a jövőmet.Köszönöm annak, aki végigolvasta és esetleg kisegít egy ötlettel, hogy mit tehetnék ez ellen. Kérlek ne bántsatok, nagyon kétségbe vagyok esve.

2019. aug. 15. 19:25
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
98%
Nem vagy terhes, nyugodj meg.
2019. aug. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem neked minimum pszichológus kellene, de talán még pszichiáter is. Ugye érzed, hogy a félelmed mennyire iszonyatosan irracionális?

Ha a koszos kádtól teherbe lehetne esni, akkor nem 6 milliárd ember lenne a Földön, hanem 80.

2019. aug. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
89%
Érzed, hogy nincs rendben, betegségnek is nevezed, orvoshoz kéne menni. Előbb fogja ez tönkretenni a jövődet, mint egy gyerek. Szüleidnek meg beszélj róla. Lehet, hogy feleslegesen félsz tőlük. Nagyon kegyetlennek kell lenni ahhoz, hogy akár csak felmerüljön, hogy kitagadjanak unokástól...
2019. aug. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat. Szerintem is fel kell keresnem egy pszichológust. Nagyon beteges ez a félelem.

A szüleim pedig tuti nem örülnének neki. Mindig arra neveltek, hogy házasság előtt ne tegyem tönkre az életem egy gyerekkel. És nem is fogom. Nem tudom mi lesz ha majd lesz valakim, komolyan.

2019. aug. 15. 20:10
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha majd lesz valakid, és éltek szexuális életet, akkor védekezni fogtok, amivel nagy eséllyel el lehet kerülni a nem kívánt terhességet.
2019. aug. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy nem örülnének, most még elég korai lenne. De, tudod, 18 felett megvan az a nagy előnyöd, hogy hozhatsz saját döntéseket, nem kötelező a szülők menetrendje szerint alakítani az életed. :)
2019. aug. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Igen, de most nem a szüleim a lényeg. Hanem hogy tudok e ez ellen az állapot ellen tenni 😊
2019. aug. 15. 22:00
 8/24 anonim ***** válasza:
Igaz. Bár kicsit olyan, mintha az ő reakciójuktól félnél a legjobban. De, a lényeg tényleg az, hogy mint írtuk, pszichológus, de inkább pszichiáter. Hajrá! :)
2019. aug. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 😊
2019. aug. 15. 22:20
 10/24 anonim ***** válasza:
0%

Mekkora kamu!!!!


Szűz Mária és a Szent Lélek 😅😅😅😅

2019. aug. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!