Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Súlyos szorongással küzdő...

Súlyos szorongással küzdő társaim, nem próbálunk meg segíteni egymásnak?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem az internetes levelezés hozza a megváltást, viszont azt is tudom, hogy elég sokan küzdünk ezzel a problémával, én mégis egyedül érzem magam vele, mert nincs olyan fél, akivel úgy oszthatnám meg, hogy tudom, ő is ismeri azt, amit megélek. Szeretném, ha picit összefognánk, ha meghallgatnánk egymást, hogy tudatosuljon, nem vagyunk ezekkel egyedül, esetlen néhány tanáccsal és biztatással is segíthetnénk a másikat.

Nekem mára már teljesen a normális élet rovására ment az egész, meg vagyok rekedve tanácstalanul és félve, jól esne egy virtuális kézfogás, és azt hiszem nektek is.

Beszélgessünk, ismerkedjünk, nyíljunk meg apránként, azt mondom én. Szeretnétek csatlakozni hozzám ebben?



2019. aug. 16. 11:39
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Milyen jó lenne egy szociális fóbiás csoporttalálkozó.
2019. aug. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Amire senki sem merne elmenni, de még előtte szólni sem róla.
2019. aug. 16. 11:54
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Én pánikbeteg vagyok, szociális- és agorafóbiás.
2019. aug. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Szociális szorongásom van, ha lenne ilyen chat nem hinném hogy sokáig benne maradnék :)


("jaj, nagyon hülyeséget írtam? Érdekel ez bárkit is?" satöbbi)

2019. aug. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Pont egy olyasféle kisebb közösséget szeretnék, ahol ezt nem kell éreznünk, vagy legalábbis egy idő után biztossá válhatunk benne, hogy legalább köztünk nem kell félnünk. A problémáink és a félelmeink hasonlóak, csak a magunk módján éljük meg, tehát a megértés és az elfogás szerintem adott.
2019. aug. 16. 12:07
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
Az a szép a szorongásban, hogy irracionális. Még a legelfogadóbb közösségből is kinézném, hogy "tuti idegesítem őket, csak nincs szívük elmondani"
2019. aug. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Úgy sajnálom, hogy félsz, mármint én próbálok egy kis megnyugvást találni ebben a kezdeményezésben, és bele sem gondoltam talán úgy igazán, hogy van, akinek még ez is egy negatívabb dolog lehet, okozhat újabb szoronganivalókat :( persze megértem, csak bánom, hogy nem tudok vagy tudunk egymáson érdemben segíteni
2019. aug. 16. 12:11
 8/25 anonim ***** válasza:
Én nő vagyok, 32 éves. Ti? :)
2019. aug. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Szia! :) én szintén nő vagyok, 22 éves
2019. aug. 16. 12:15
 10/25 anonim ***** válasza:
Ilyen fiatalon hogy kerültél ebbe az állapotba?
2019. aug. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!