Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szerintetek ha tömegfóbiám...

Szerintetek ha tömegfóbiám van, kijön a pánikrohamom zart helyeken, boltokban stb. Akkor az segithet ha “belekenyszeritem magam” ilyen helyzetekbe? Hozza lehet szokni?

Figyelt kérdés
Ki kellett mennem koreaba 10 napra. Ezelott nem nagyon volt ilyen, de kijott ott egy panikroham, mikor lementem a boltba, remegni kezdett a kezem, a nyakam befeszult es azt ereztem hogy ki kell mennem. Ott ugye mondani se kell mennyi ember van... es azt ereztem hogy a 8.-9. Napra mar sokkal jobb lett (bar ez koszonheto volt a baratomnak is akit ott ismertem meg). Majd mikor hazaertem mar itthon is elkezdtem felni egyedul zart helyekre menni, mert arra koncentralok hogy koreaban is kijott a panikroham stb. Es mar itt is “bemeselem magamnak”. Sajnos apukam szinte mindent megold helyettem, lehet ezert vagyok ennyire felos? Szerintetek az megoldas lehet ha igenis kimegyek, bemegyek boltokba, plazakba? (Tuti fix hogy ki fog jonni unra a panikroham, de hozza lehetne szokni egy ido utan?)
2019. aug. 19. 12:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintünk próbáld ki és aztán meglátod.
2019. aug. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak ez segít.
2019. aug. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

😂😂😂😂😂😂😂


Remélem êszak korea

2019. aug. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Biztonságosabb lenne egy gyors terápia.
2019. aug. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hogy vagy most Kerdezo? Jartal terapiara? Segitett?
2022. szept. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!