Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit kellene mondanom hogy az...

Mit kellene mondanom hogy az orvos beutaljon pszichológushoz?

Figyelt kérdés

2019. aug. 19. 23:49
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Semmit, nem kell beutaló, mert a pszichológus nem is orvos.
2019. aug. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 árokpart ***** válasza:
11%
Mi a csudának akarsz te oda kerülni. Nagy ívbe kerüld el ezt az intézményrendszert, mert utána ha bent vagy a rendszerben nagyon nehezen tudsz kiszálni. Bizony volt olyan aki kénytelen volt elmenekülni külföldre új életet kezdeni az intézményrendszer zaklatásai elől, mert bármikor rásüthették, hogy közveszélyes és akkor már bármikor beszállíthatnak a pszichiátriára. Diplomás emberek voltak kénytelenek a világ másik oldalán pl. kukásként újrakezdeni az életüket. Sajnos az élet nehéz, helyettünk a bajokat, bajainkat senki nem fogja megoldani. Jó tanácsként írtam, jó indulatból. Egyébként elég könnyű sajnos bejutni, nézz utána a neten vannak esetleírások.
2019. aug. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 TR75 ***** válasza:
100%

#2

Pszichológus ≠ pszichiáter

Nem orvos. Nem gyógyszerez be. És nem kell beutaló.

2019. aug. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

nem magánszemélyhez mennék, hanem a városi kórházba, és nem panaszkodni akarok, meg elmondani neki valami olyat ami miatt rámfoghatják hogy pszichopata vagyok.

Szimplán tanácsot kérnék tőle, hogy mondja el milyen irányba kellene mennem. Valaki akivel normálisan lehet beszélni

2019. aug. 20. 00:19
 5/7 anonim ***** válasza:
Fel kell hívnod a pszichológust és kérj tőle időpontot.A számot neten kinyomozod vagy felhívod a kórházat.
2019. aug. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Keresd meg, hogy a lakóhelyedhez közel van-e olyan egészségügyi szolgáltatórendszer, ahol van pszicholóiai szakrendelés is. Én ilyen helyen kértem pszichológushoz időpontot, így TB finanszirozottan járok.

De ha elmész a háziorvoshoz, és depressziós tüneteket sorolsz neki, ő beutalhat oda, ha szükségét látja. Így járhatsz pszichológiai szakrendelésre a kórházban vagy ahol van.

2019. aug. 21. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2019. szept. 10. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!