Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés
Tini lány vagyok, teljesen szét vagyok esve minimum fél éve , semmi erőm, de ezt úgy kell elképzelni, hogyha fel kell állnom a székből, rendesen szédülök. Reggel, mikor menstruáltam, és kikeltem az ágyból, szó szerint elajultam. Nem, nem vagyok vérszegény, voltam nemrég vérvételen, sőt, több is a vörösvértest egy kicsivel az átlagosnál. Semmi sem köt le többé, minden egyes dolgot unok az életemben, minden üres és egyhangú, a kaján kívül. Szerintem a kajával kompenzálom az ürességet, már csak az tud boldoggá tenni. A barátaim egész nyáron sz***tak a fejemre, én kerestem a társaságukat, hiába. Most megyek másik suliba, teljesen hidegen hagy, ha a jövőre gondolok, semmit se látok. Amihez eddig kedvem volt, ahhoz többé már nincs. Fizikailag, lelkileg és mentálisan is a padlón vagyok, a memóriám szörnyű és mintha lebutultam volna a nyár során. Soha nem ajultam még el ezelőtt, de csak a nyár során kétszer sikerült. A melegben futottam kb. 300 métert, és ennyi futastol elajultam. Nem sajnaltatom magam, csak most az egyszer kiirtam ode magamból, mert nem ertem, hogy mi történt velem. Pedig nem ért nagy megrázkódtatás, úgyhogy azt sem tudom miért nincs eletkedv bennem. Csak ürességet érzek.

2019. aug. 20. 15:43
 1/6 A kérdező kommentje:
Nem is vagyok kifejezetten szomorú, inkább uresseget, közömbösséget érzek. Depresszióra gyanakszom. Ti mit gondoltok?
2019. aug. 20. 15:46
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
Folyadékot eleget iszol? És elég gyümölcsöt eszel?
2019. aug. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Depresszió simán lehet, bár attól elájulni nem nagyon szoktak. El kéne menni vele orvoshoz.
2019. aug. 20. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Ki kell feküdni a Napra,az majd feltölt energiával és D-vitaminnal, hiszen a depressziót nagyon sokszor a D- vitamin hiány okozza!
2019. aug. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
75%
Nekem is ugyan ezek vannak... Együtt érezek veled... Mondjuk én még nem ájultam el. Szerintem is depressziós lehetsz, tudom hogy nagyon rossz, én sem lábaltam még ki, és már evek óta én is csak nyúzom magamat.
2019. aug. 22. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Teljesen egy cipőben járunk.

Pontosan ugyan ezek a "tünetek" vannak nálam is.

Én már eléggé kicsi korom óta járok pszichológushoz úgy kb elsős korom óta, mai napig gyógyszereket szedek és ha nem szednék gyógyszereket úgy lennék mint te, ugyan ezek az érzéseim lennének gyógyszer nélkül sajnos. Ez depresszió. Ájulás meg azért van mert tini vagy, én is rengetegszer ájuldozok és esik le a vércukor szintem, én voltam orvosnál is vele de azt mondták hogy ez tini korban teljesen normális, úgyhogy ez miatt ne aggódj. De én azt javaslom hogy keress fel egy pszichológust, vele meg tudod beszélni a dolgokat és ő segíteni fog neked, kihoz ebből a dologból amiben benne vagy.


Ha esetleg szeretnél beszélgetni, nyugodtan írhatsz.


16/L

2019. szept. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!