Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Felállok és nagyon durván...

Felállok és nagyon durván elszédülök. Ez normális?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 1-2 éve észrevettem magamon, hogy ha hirtelen felállok elszédülök. De nem úgy szédülök el mint a többi ember... általában nem hallok (rendesen azt se tudom, hogy hol vagyok. Ez pont ma volt, amikor anyukámnak kellett megtartania, különben bevertem volna a fejemet. Nem bírtam állva maradni, és ő folyamatosan a nevemet mondogatta, de én meg se hallottam) és az egész testem beremeg. Múltkor a kezemben volt a telefon és pont beszédültem, olyannyira, hogy megint összeestem (akaratomon kívül), velem együtt a telefon is.xd Nem bírtam megtartani, teljesen elgyengült a kezem.

Szerintetek ez normális?



#szédülés #test #felállás #remegés #összeesés #regemő test #elszédülés
2019. aug. 20. 23:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem, nem tűnik normálisnak, de jó volna, ha ezt egy orvos is megmondná neked, kivizsgálás után. Nekem nagyon alacsony a vérnyomásom, ha leguggolok és utána hirtelen állok fel, akkor szoktam szédülni, de az pár pillanat alatt elmúlik.


Szeritem mihamarabb menj el orvoshoz!

2019. aug. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Menj el háziorvoshoz, ö elküld valahova. Vagy keress egy neurológia magánrendelést.
2019. aug. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Orthosatitcus hypotonia.


Azért nem hallasz, mert leesik a vérnyomásod. Menj orvoshoz, ez nem játék.

2019. aug. 21. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!