Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A szociális szorongás visszata...

A szociális szorongás visszatart attól, hogy beálljak dolgozni. Most végeztem a tanulmányaimmal, de itthon szorongok és sehova sem jelentkeztem. Mit tegyek? Az öngyilkosságon gondolkodom.

Figyelt kérdés
2019. aug. 21. 01:10
 1/4 anonim válasza:
37%

Hát ez egy elèg infantilis és dinka kérdés. Vagy full pszicho. Pszicho válasz.: ahogy gondolod. Szerintem előbb próbálkozz pszichiáternèl. Megtöm egy kis Xanaxxal, utána nem lesz szociális szorongásod, csak függő leszel.

Talán értelmesebb válasszal is szolgál, mert itt az emberek nagy rèsze laikus. Troll válaszokat ad, lelki segèlyes dumát, vagy szidalmazást fogsz kapni.vagy annyit se.

2019. aug. 21. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%

Mindenkepp kirangag a szorongasbol es a depressziobol ha akaratod ellenere is de elmesz pl dolgozni, vagy iskolaba (tapasztalat !! )

Nagy batorsag ez most lehet a melypont de innen csak jobb lehet.

2019. aug. 21. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2019. aug. 21. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2019. aug. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!