Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Öngyilkosság vágy leküzdése?

Öngyilkosság vágy leküzdése?

Figyelt kérdés
Az a gondom hogy ah utóbbi 1 évbe egyre sűrűbben gondolok az öngyilkosságra, nem igazán tudok már boldog lenni pedig nem gondolom h szar életem lenne viszont mégis annyira magam alatt vagyok bizonyos dolgok miatt hogy az depresszio színvonalú. Mondhatnátok pár tippet mihhez kezdjek

2019. aug. 21. 17:43
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Menj el orvoshoz. A szuicid hajlam nem játék. Kérj segítséget.
2019. aug. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
64%

137-00 az ifjúsági lelki elsősegély telefonszámnak. Magam is hívtam már, igaz nem ilyen szándékom volt, mint neked, de nagyon jót tett a beszélgetés. Azért gondolom, hogy ez könnyebb lehet, mert ott minden közben felmerülő kérdésedre, érzésedre tudnak reagálni.

Sok szerencsét, szurkolok neked!

2019. aug. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

En a youtubon hallgattam beszamolokat arrol angolul hogy hova kerulnek az ongyilkosok. Sajnos es nincs visszaut. Magadat ölod meg az is gyilkossag.

Ne félj, minden nap olvass el egy ne felj idezetet es sokkal batrabb leszel

2019. aug. 21. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Engem csak a fiaim tartanak vissza, pedig már felnőttek. Egyébként minden azon jár az eszem, ahogy ülök a sínen, és hallom, ahogy zakatol a vonat, mert bárhogy is próbálom, bárhogy is akarom, és teszek lépéseket, nincs kiút.
2019. aug. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
van kiut,nem kell foloslegesen meghallnod.
2019. aug. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Főleg, hogy akármelyik öngyilkossági eset után annyi ember gyászolja az illetőt, emberek, akiknek mind fontos volt az a személy.
2019. aug. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Első körben én is szakembert ajánlanék. Nyilván van oka annak hogy miért vagy ilyen állapotban lehet hogy tudod is az okát csak megoldani nem tudod, de az is lehet hogy nem, mindenesetre bármelyik esetben egy JÓ(és ez nagyon fontos!!) szakember rengeteget tud segíteni.
2019. aug. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!