Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Félek hogy megutálom amit...

Félek hogy megutálom amit szeretek?

Figyelt kérdés

OCD-s vagyok 2 éve.

rengeteg dolgot megéltem ezalatt a 2 év alatt..

Most váltottam munkahelyet és az agyam már rögtön "kitalálta" hogy gyűlöljük meg?

pedig még nem is dolgoztam ott nem is láttam, a fizetés jó de egyszerűen mivan ha saját gondolataim arra kényszeritenek hogy amit szeretek illetve szeretnék azt gyűlöljem meg?

nemtudom... létezik ilyen?

létezik olyan amit szeretek azt megutáljam miközben nem akarom?

válaszokat köszönöm!



2019. aug. 24. 15:03
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Oké, én nem ítélek el senkit, de szerintem a kényszeres túlaggódás meg agyalgatás egy úri huncutság. Ha váratlanul lenne egy infarktusod, vagy súlyos autóbaleseted, akkor nem görcsölnél azon, hogy jaj, mi lesz 2 év múlva. Azt előbb meg is kell ám érni! Foglald el az agyad értelemes dolgokkal. Tanulj nyelveket, koncentrálj a munkádra, beszélgess a szeretteiddel.
2019. aug. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kedves #1!

A kényszergondolat attól kényszer, hogy az illető NEM AKARJA azt gondolni. Bármit megtesz, hogy elkerülje ezeket a gondolatokat, mégis akaratlanul rátörnek.

Ez megzavarja, néha ellehetetleníti az ember mindennapi cselekedeteit.

Oké, hogy fogalmad sincs róla milyen, mert soha életedben nem tört rád olyan gondolat, amitől nem tudtál sehogy szabadulni, de ettöl még létezik! Ha nem tudod mi ez, miért okoskodsz?


Nézz utána az OCD-nek legalább.

2019. aug. 24. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
41%
Azert is szeretni fogod. Gondolj ugy ra h mar csak azert sem hagyod h ez a betegseg iranyitson. Te uralkodj az agyad felett es ne forditva. Ezt hidd el.
2019. aug. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!