Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyi idő kell, hogy hasson...

Mennyi idő kell, hogy hasson az antidepresszans?

Figyelt kérdés
2 hete szedem a scippat szorongasra es depressziora az elso hez borzalmas volt a mellekhatasok miatt, most azok mar elmúltak és úgy érzem kezdek jobban lenni, de szorongasok meg mindig jonnek, de nem olyan sokszor es nem olyan erosen, akkor nekem mar elkezdett hatni es ezek utan jobb lesz?
2019. aug. 24. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Már az 1. szemtől hat, de ahhoz, hogy észre is vegyél valami javulást 4-8 hét is kellhet.
2019. aug. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mióta áll fenn a szorongás? Frontin/Xanaxot szedsz mellé? Menj el pszichológushoz is, rajtam kifejezetten javított, pedig még csak 2x voltam. A 2. alkalom után egész este nem volt szorongásom (csak egy kicsi mellkasi szorítás). Aztán eltelt egy hét és már elkezdett étvágyam is lenni). Ha már nem köt gúzsba a szorongás, próbáld lekötni magad. Pl. menj el úszni, kezdj el kimásolni kézzel írva verseket egy verseskötetből, fogj matematika példákat és kezd megoldani őket.
2019. aug. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jovoheten megyek pszichologushoz, etvagyam mar megjott es aludni is tudok mar, futni a heten voltam mar negyszer es probalom lefoglalni magam. Frontint szedek melle delutanonkent 1 szemet, a pszichiater azt javasolta, hogy akkor vegyem be ha erzem a szorongast.
2019. aug. 24. 17:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Na hidd el jó lesz, hamarosan. A pszichológus után még jobb lesz. Én 2x voltam eddig és nagyságrendekkel jobban lettem. Ez egy nem túl gyors folyamat, amíg az idegrendszered szépen helyreáll, de nyugi helyre fog állni. A sportot ne hagyd abba. Az a legfontosabb. A gyógyszerek csak mankók, amelyek segítenek elviselni a kritikus időszakot.
2019. aug. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Kell egy jo par het mire jol leszel a scippatol mert eloszor fol erositi a problemakat nekem is fol irta a oszhihiater de sajnos nekem nem valt be mert a szex egyenesen nulla volt nem volt( orgazmus) es tivabbra is szorongtam nekem a depral valt be 3,5 evig szedtem az tett rendben igaz neha neha szedtem be az orvos tanacsara rivotrilt de nem lettem fuggo tole ha egy honapin belul nem javulsz kell ketesni masik gyogyszert en is tobbet kiprobaltam mert mindegyiknek volt valami rossz mellekhatasa vagy nem segitett
2019. aug. 31. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!