Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » El szeretnek menni pszichologu...

El szeretnek menni pszichologushoz, de meg sosem voltam, mi a menete?

Figyelt kérdés
2019. aug. 28. 14:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Keresel egyet, és kérsz hozzá egy idöpontot, amikor tud fogadni.
2019. aug. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem ker semmilyen papirt vagy beutalot, vagy akarmit?


Koszi!

2019. aug. 28. 15:36
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha sürgős baj van, a legjobb ha csinálsz egy listát, én tavaly kerestem pszichológust és 5-ből 4 azt mondta hogy csak 2-3 hónap múlva tudna fogadni.


Pszichológushoz nem kell semmilyen beutaló vagy hasonlók, ott a gyógyítás módja a terápia, az hogy beszélgettek.

Pszichiátert nem ajánlanék, ők havi 1-2 alkalommal 10-15 percet beszélgetnek veled, de a gyógyulást valamilyen felírt gyógyszertől remélik


Ha bármi kérdés van, nyugodtan írj privátot

2019. aug. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Először teszteket tölt ki veled. Rajzoltam veled. Kérdezget ezt azt. Így méri fel a személyiségedet. Utána kezdődik a terápiás rész. Általában 40-45 perc a terápia. Nálam hetente 2x volt. Elmentem. Beszélgettünk. Igazából csak én beszélgettem. Ő felírta egy lapra amiket mondtam. A terápia után egy kicsivel jobb lett de sajnos visszaestem. Nem mondom azt hogy meggyógyultam de sokkal jobb lett utána. Pár hónapos volt a terápia.
2019. aug. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Rajzolgat' Szar autokorrekt. Bocsesz
2019. aug. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen!
2019. aug. 28. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!