Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a bajom és hogyan változtas...

Mi a bajom és hogyan változtassak?

Figyelt kérdés
Már lassan egy hónapja tart ez az egyre romló állapot.. Allandoan fáradt vagyok, ha hazaérek a munkából, egybol elalszom, ejjel emiatt sokáig fent vagyok és mikor kelek, megint hullafaradt vagyok. Elhanyagoltam a dolgaim, nem bírok fozni, takarítani (szerencsere egyedul elek), inkabb nem eszem csak ne kelljen emberek közé mennem. Belevágtam egy csomo dologba múlt hónapban, erre most mindet csak tehernek érzem és tolom magam elott. Még úgy is, hogy az egyik határidőből már szarmazott némi anyagi károm. A munkahelyen sem vagyok produktív, nem bírok nekiállni nagy volumenű dolgoknak csak a rutinfeladatokat csinálom. Van egy friss kapcsolatom, a munkánk miatt ritkán tudunk találkozni, úgy érzem hogy vele sem foglalkozom eleget pedig nagyon szeretnék. A barataim nem hallgatnak meg, ők viszont folyton ram zúdítják minden gondjukat, bajukat. Folyamatosan buntudatom van, úgy érzem, nincs semmi haszna a letezesemnek. Legszívesebben eltűnnék. Járt már valaki hasonló cipőben?

2019. aug. 28. 15:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Same shit here.. tudod, az ilyenek nem baratok, hanem inkabb energiavampirok. En le is epitettem ezeket, inkabb a sajat dolgaimra koncentralok. Esetleg kezdj el sportolni, az nagyon sokat segitett rajtam is. Egy jo edzes pedig energizal :)


Nyugodj meg, minden rossz utan valami jo kovetkezik!

2019. aug. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!