Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha abbahagyok ennyi pszchiátri...

Róbert dávid kérdése:

Ha abbahagyok ennyi pszchiátriai szer közül valamelyiket hirtelen lesz bajom?

Figyelt kérdés
Tehát ennyi gyógyszert szedek, Arisspa5mg,Amitrex800mg,Reagila6mg,Rivotril3mg,Scippa20mg,Mirtazapin45mg. paranoid skizofréniám van,és egyéb depressziós epizódom. Tehát mondjuk a Scippát leteszem hirtelen történik valami? Lehet megsem érződik semmi mert olyan sok gyógyszert szedek. én azt olvastam drugs.com on hogy a központi idegrendszerre ható gyógyszerek száma maximum 3 lehet.akkor az orvosom is kicsit barom. Beszélni nemtudok vele mert már eleget zaklattam. Tehát akkor a Scippát abbahagynám hirtelen.Lesz bajom? 28/F

2019. aug. 29. 13:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Fokozatosan lehet elhagyni. Pl. Egy tabletta haromnegye 2-3 napig, majd a felere csokkenteni ugyanigy legalabb v ink tobb napig, majd negyed es igy tovabb.
2019. aug. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*haromnegyede
2019. aug. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mondjuk ink egy hetes valtozad legyen a csokkentesek kozott!
2019. aug. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem véletlenül írta fel a kezelőorvos ezeket és a megadott dózisban. Ha ez zavar, akkor mindenképpen az orvossal beszélj melyiknek és milyen ütemben csökkentsd a dózisát.
2019. aug. 30. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Brutális mennyiséget szedsz.Eleve nem értem minek kell scippa és mirzaten max dózisban,mindkettő antidepi.Amikor én elhagytam a scippát az kemény volt de így hogy szedsz mellé másikat valószínű a dokid is beleegyezne hogy elhagyd
2019. aug. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
És ha hirtelen abbahagyom a scippát ? lesz bajom? ennyi gyógyszer mellet gondolom megse érződik a hatása
2019. szept. 2. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!