Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért vagyok ennyire életképte...

Miért vagyok ennyire életképtelen?

Figyelt kérdés
Nagyon lusta vagyok. Semmi kedvem bármit is csinálni. Semmi sem érdekel,csak sorozatokat nézek és bambulok magam elé. Képtelen vagyok bármit is csinálni. Nem az van hogy nem akarom. Akarom csak nincs erőm hozzá. Annyira életképtelen vagyok hogy néha az ágyból se bírok felkelni. Szerintem ha lenne lustaság verseny én nyerném meg az első helyet. Kapcsolatokat is képtelen vagyok kialakítani,különösképpen az emberek sem érdekelnek. Semmi se. Ez megy már hónapok óta lassan már 1 éve.
2019. aug. 29. 18:47
 1/3 anonim ***** válasza:
71%
Depresszió? Annak tipikusan ilyen tünetei vannak, ha jól tudom.
2019. aug. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Majd ha anyádék nem tartanak el akkor megváltozik.
2019. aug. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Kezdődő depressziós tünetek. Mielőtt alkoholhoz, vagy tudatmódosítókhoz nyúlnál keress fel egy pszichológust, sokkal többet fog használni.
2019. aug. 30. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!