Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Neten is lehet fordulni...

Neten is lehet fordulni pszihologushoz?

Figyelt kérdés

Mar nagyon regen gondoltam arra, foleg mikor sokszor osszetortem lelkileg, hangulat ingadozasom volt, vagy huzamosabb ideig faradt es rossz kedelyu voltam. Sose mertem senkinek mondani, meg talan feltem ha mennek egy pszihologushoz es elmondanam mik nyomjak a lelkem, felek nem menne szoban, mert egy idegen, hiaba azert van hogy meghallgasson.. Tudom magamrol ha otthon barmi problema volt vagy konfliktus voot megkene beszelni egyszeruen leblokkoltam es mintha osszeszoeulna a szam, neha a gyomrom, es nem tudom meg fejben sem megfogalmazni mit kene mondjak.. Es mivel a multon nem tudok tovabb jutni nem akarom megmergezze a jelenlegi eletem, parkapcsolatomat, de szeretnek tul jutni, valtoztatni, nem szorongani, boldog lenni anelkul hogy ezt megzavarna egy reszem.

Neten valahol lehet talalni egy jo pszihologust? Szeretnem, hogy a hunorzsakok mellozzenek most!



#pszichológus #osszetorelek #sosegyogyulbe
2019. aug. 30. 07:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem is nehezen ment, és hosszú munka volt a családommal kapcsolatos témák iránti bizalom kiépítése a pszichológusommal, de megérte


Igaz hogy a családi helyzetem nem javult tőle semmit, ugyanolyan boldogtalan családom van, de legalább nem magamat okolom emiatt, és effektíven le tudom sz*rni ha olyan dolog miatt van veszekedés amiről nem én tehetek: csak fütyörészve csinálom tovább a dolgomat


Nem tudom hol laksz, de biztosan van számodra is megfelelő pszichológus a közelben

2019. aug. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Keress ra h pszichologus skype. Itt biztosan talalsz vkit.
2019. aug. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszonom :)
2019. aug. 30. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!