Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért vagyok ennyire "rossz"?

Miért vagyok ennyire "rossz"?

Figyelt kérdés

Na szóval volt ma gólyatáborom és nem nagyon jöttem ki velük... mindig próbáltam vicces lenni szórakoztató

viszont az nagyon felidegesített, hogy megemlítettem haza kéne mennem erre ők aztmondták senkinek nem fogsz hiányozni én meg ettől annyira ideges lettem, hogy belesúgtam a mellettem lévő fülébe, hogy meg fogom ölni...

persze nem gondoltam komolyan, de attól még így és félnek tőlem valami miatt és furának tartanak... szerencsére a csaj csak évfolyamtársam lesz.



2019. aug. 30. 11:52
 1/2 Kathryn_Croft ***** válasza:
A tinik általában elég lelketlenek tudnak lenni másokkal, durván sértő megjegyzéseket tesznek, gondolom te is hallottál olyat, hogy valaki öngyilkos lett mert túl érzékeny volt az ilyesmire. Te inkább túl indulatosan kezeled ezt, ez sem jobb. Meg kell tanulnod nem felvenni az ilyesféle megjegyzéseket, ez hozzájárul majd a mindennapi jókedvedhez.
2019. aug. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát ez igaz.
2019. szept. 1. 13:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!