Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 18/L, aki már 11 fajta psziché...

18/L, aki már 11 fajta pszichés gyógyszert szedett. A Xanax tönkretett.7 diagnózisom van. Most 2 mg Rivotrilt,150 mg Kvetiaxot és 60 mg Rexetint szedek. Volt olyan, aki ilyen betegségek mellett csökkenteni tudta a gyógyszert? Alvászavarom is van.

Figyelt kérdés

#bipoláris zavar #alvászavar #bulímia #generalizált szorongás #OCD #Nárcisztikus-borderline személyiségzavar #fakticiózus zavar
2019. aug. 31. 05:08
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Alvászavarra az altatót visszautasítom (Stilnox), Melatonin-t szoktam szedni, de abból is 15 mg+1mg Rivotril kell, hogy tényleg aladjak is. Az orvosom még emelni akarja a Kventiaxot, amit nem is bánnék. Tudom, hogy 18 évesen ez sok gyógyszer, olyan kommentet nem kérek, aki nem ért hozzá. Aki esetleg alvászavaros és altató nélkül alszik, az mit szed, ami nem addiktív?
2019. aug. 31. 05:14
 2/11 Arkhowar ***** válasza:
90%
Szorongásra szeded ezeket? A kventiax segíthet az álmatlanságodon, de orvossal kellene egyeztetni erről. Nem szabad csak úgy + altatókat szedni nyugtatókhoz illetve antipszichotikumhoz.
2019. aug. 31. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
22%

Minden 5 percben 9 ember hal meg. Mind olyanok, akik hittek a modern nyugati orvosokban.

Keress egy jó pszichoterapeutát.

2019. aug. 31. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Járok pszichoterápiára, és leírtam oldalra, hogy mikre szedem. Olyanról kérnék tanácsot, aki tényleg benne van.
2019. aug. 31. 11:38
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Igen, lehet csökkenteni apránként, de csak akkor, ha pszichésen is jól érzed magad és minden rendben van körülötted. Én már többször álltam le majdnem teljesen rengeteg gyógyszerről, de amint zűrzavar lett az életemben, máris visszaszoktam.
2019. aug. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%
Sok gyógyszert szedsz, nem tudhatod melyik okoz alvászavart. Nekem a Rexetin csinált olyat, hogy egyáltalán nem tudtam aludni. Azonnal levettek róla.
2019. szept. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
31%

Én szívok , semmi gondom az alvással.

34/f (kevertszemélyisegzavar)

2019. szept. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
38%
Én ilyeneket nem szedtem csak frontint. De azzal is leálltam. Sajnalom hogy 18 évesen ez van. Nekem alvasnál az autogén trening ami sokat segít. Meg ha száztól szamolok közben visszafelé. Még sosem jutottam el a nulláig. :) Próbáld ki. Ennek legalább nincsenek mellékhatasai.
2019. szept. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés lassan egy hónapos. Történt változás?
2019. szept. 29. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Utolsó hozzászólónak. Te történt. Emeltek egy csomót az adagokon és plusz gyógyszert kaptam.
2019. okt. 11. 12:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!