Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Másnak is okozat már pánikroha...

Másnak is okozat már pánikrohamot ez a gondolatmenet?

Figyelt kérdés
Elgondolkodtam hogy mi volt az ősrobbanás előtt és próbáltam elképzelni a semmit,de a feketeség se semmi.Ha van isten azt ki teremtet és így tovább nem jutottam a történet végére és ráparázta.Ez a derealizáció és deperszonalizáció mellé társult.Általában nem általános dolgok hozzák rám a szorongást.Néha elkap egy furcsa érzés,habár most gyógyszer mellet jól vagyok,most készülök letenni és többet nem megyek pszichiáter közelébe.Volt olyan érzésem hogy idegenek a testrészeim meg miért vagyok pont ebben a testben meg hogy ez a valóság e stb stb nyolcadik osztály végén kezdődött,most vagyok 19.
2019. aug. 31. 19:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
valami mindig volt és lesz is . ezt el kelll fogadni. hogy mi miért alakult ez még csak boncolgatjuk , de valami mindig volt az fix.
2019. aug. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
35%
Nem, az emberek nagy tobbsegenek nincsenek mentalis problemai. Nked sem lesznek, ha szeded rendesen a gyogyszereket.
2019. aug. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Olyan is volt hogy egy családi balhé után azon aggódtam hogy apám meggyilkolta anyámat mert nem a megszokott időben jött haza és nem írt messengeren.Meg egyszer dübögést hallottam a házban és az a kényszerképzetem támadt hogy a sátán járkál a házban közben abszolút ateista vagyok.Ezek a gyógyszerek tünetmentesítenek de megkavarják a fejem.
2019. aug. 31. 19:53
 4/17 A kérdező kommentje:
Szerintem én annak idején rossz pszichológusnál voltam,ezekről a dolgokról csak futólag eset szó,mindig a szerelmről meg az emberi kapcsolatokról faggatott meg hogy nézzem meg az alkonyatot meg ezt meg azt hogy tanuljak az ember kapcsolatokról meg hogy kamaszkorban milyen fontos a szerelem stb stb.Akinél voltam terapeutánál az azt mondta hogy ezt csak gyógyszeresen lehet kezelni mert ezen a pszichoterápia nem segít.Azt is mondta hogy ha el vagyok idegenedve mindentől jó hogy nem tudok együttérezni másokkal.
2019. aug. 31. 19:59
 5/17 BrettShaw ***** válasza:
Ezt az érzést nihilofóbiának hívják, normális reakció az ilyen gondolatokra (hogy kinél milyen erős, az személyes adottságoktól is függ). A többi, amit leírtál, lehet migrénes vagy epilepsziás tünet is. Ne szedj "gyógyszereket" úgy, hogy azt se tudják, mi bajod van.
2019. aug. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%
Egyre több unatkozó troll jár ide.
2019. aug. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
A felhasználók nagy része vagy troll vagy még nálam is agybajosabb.
2019. aug. 31. 22:55
 8/17 anonim ***** válasza:
mi ebbe a trollkodás?
2019. aug. 31. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Olyan hogy nihilofóbia nem is létezik...Migrén meg epilepszia? A neurológai vizsgálatok semmi ilyet nem mutattak.Valamikor szükség van gyógyszerre.
2019. aug. 31. 23:56
 10/17 BrettShaw ***** válasza:

Elég durva kijelenteni valamiről, amit személyesen megtapasztaltál, hogy nem létezik.

Az epilepsziát nem mindig mutatja ki az, hogy 10 percre rádtesznek egy EEG-t.

2019. szept. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!