Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szexuálisan beteg lenne ez a...

Szexuálisan beteg lenne ez a férfi?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok,és a minap megismerkedtem egy táborban egy 50 év körüli férfival.Sokat beszélgettünk mélyebb témákról is,rendes embernek tűnik,nincs felesége.Volt,hogy puszit adott,megölelt(ezzel nekem még semmi bajom nem volt).Facebookon azonban szokott hívogatni,írni,stb stb.

Pedofil nem lehet,és szerintem efebofil sem,mert teljesen normális,nem mutatja azokat a jellegzetes tüneteket,mint egy efebofil ember.

Lehet hogy csak egy társra vágyik,aki (korához képes és a felnőtt társadalomhoz képest)ártatlan és tiszta?Vagy ez egyszerű kapuzárási pánik?Goethe is 17 éves lányt akart feleségül venni több mint 60 évesen...



2019. aug. 31. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azert en a helyedben tavol tartanam magam ettol a ferfitol.
2019. aug. 31. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
13%
Na, tanultam egy új szót. Amint írod nem közeledett hozzád szexuálisan, tehát nem az. Ha jól értem már nem is találkoztok személyesen.
2019. aug. 31. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
20%
Nem az a dolgod, hogy diagnosztizáld, hanem hogy eldöntsd, tényleg bele akarsz-e menni egy olyan kapcsolatba, ahol a férfi háromszor olyan idős, mint te, pedig te se vagy már annyira gyerek.
2019. aug. 31. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%
16 év múlva már csak 2x annyi idős lesz.
2019. aug. 31. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 jó_csaj_vagyok válasza:
24%
Én a te hejedben hagynám de persze a te dolgod
2019. aug. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
55%
MÉG nem közeledett hozzád szexuálisan, de nagy a valószínűsége hogy fog és nem csak egyfaja pótlányomnak tekint. Ennek fényében tart veled kapcsolatot, de ne legyenek illúzióid a szándékait tekintve. Ennél a lényegesebb kérdés, hogy te miért engeded, engedetted ennyire közel magadhoz.
2019. szept. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"16 év múlva már csak 2x annyi idős lesz."

a problema messze nem csak matematikai jellegu..

2019. szept. 2. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!