Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Tehát nem tudom, hogy egyeltal...

Tehát nem tudom, hogy egyeltalán minek éljek?

Figyelt kérdés

Ha megölném magam, akkor 2 embernek az élete teljesen elcsesződne, ezért inkább nem teszem.

Van valaki, aki hasonlóan érezte, de aztán valami miatt jobb lett? Nem vagyok teljesen depis, hangulatingadozasaim vannak. (Elszomorít, hogy sok ember akkor is lop, ha mindenki tudja körülötte.. meg ilyenek.). Realistánk tartom magam. Nem szoktam haragudni, egyszerűen csak szomorú vagyok. Szoktam sportolni, de közbe is Elszomorít az emberek elhanyagolása.



2019. szept. 1. 11:53
 1/6 A kérdező kommentje:
+ általában az a leggyakrabban használt szavam: minek?
2019. szept. 1. 11:55
 2/6 anonim ***** válasza:
Megértelek. Ez egyre rosszabb lesz csak, úgyhogy a magunk fajtáknak muszáj lesz lépni valamit, hogy el tudjuk viselni.
2019. szept. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Keress és találj magadnak valami örömöt okozó elfoglaltságot. Bicajozás, olvasás, kreatív hobbi, vagy amit szeretsz. Minek? Hogy ne kelljen azt kérdezgetni, hogy minek, hanem csak jól érzed magad és kész.
2019. szept. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Én is ugyan ilyen voltam 16 évesen de aztán felnőttem.
2019. szept. 1. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az életet alapvetően hülyességnek tartom. Ami pedig a legszomorúbb hogy a híres embereket is idővel elfelejtik,mivel jön a következő generáció, teljesen más értékrendek,életmód,életfelfogás. Ezért akik régen híresek voltak azokat kezdik elfelejteni. Lásd:Petőfi Sándort. Mit csinálnak a fiatalok? Kigúnyolják. De nem csak ő az egyetlen. Ezért is tartom baromságnak az életet. Semmi értelme nincsen. Semmi sem tart örökké. Tehát én sem tudom hogy mi a francnak születtem meg.
2019. szept. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Teljesen" nem vagy depressziós, de egyébként nagyon is az vagy, ha szuicid gondolataid vannak. A hangulatingadozásoknak is megvan az oka.

Azt szokták mondani ezer oka lehet valakinek meghalni, de egy ok is elég miért érdemes élni.

2019. szept. 2. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!