Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Titeket nem akasztana ki, ha...

Titeket nem akasztana ki, ha közel a 25-höz mindenről beszámolnak, beköpnek neki a kedves ismerősök?

Figyelt kérdés

Mit vette a gyógyszertárban. Látott abban a szoknyában, megengedte-e. Mit keresett ezen és ezen a buszjáraton. Jónapottal köszönt csókolom helyett...Olyan is beköpködnek, akiket én nem is ismerek. Bárhova megyek, ez van, Most be kellene számolnom a faluközösségnek mindenről? Kivel állok szóba.


Milyen agyhalottnak kell lenni, hogy egy felnőtt nőről mennek pletykálni az nyjához, mert látták buszon???? Másnak ennyi idősen férje van. Nincs titkolni valóm, meg nem csinálok semmit. De nekem eszembe sincs odamennem valakinek az anyjához bemószeroljam, hogy miért utazott Pestre? Meg miért ült a vasúti váróban?


2019. szept. 2. 01:06
 1/9 A kérdező kommentje:
Mármint anyámnak köpnek be. Rühellem ezt a helyet és most tlt be a pohár véglegesen, nem 12 vagyok, de ezt még a legpletykásabb faluban sem csinálják. Hogy meglátták egy férfival beszélni és futnak az anyjához... Aztán a főnöke volt...
2019. szept. 2. 01:07
 2/9 anonim ***** válasza:
És anyukád mit reagál?
2019. szept. 2. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Na de 25 évesen ilyen pitiáner ügyeken nem kellene kiakadnod. Menj fel a templom toronyba és onnént fütyülj az egészre.
2019. szept. 2. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
90%
Csak a szokásos, semmi extra. Úgy látom, még mindig nem költözött el, csak sírni jár ide, változtatni nem akar.
2019. szept. 2. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Örül neki...Meg előtttem is sokszor letagadja, mert akkor tudná, hogy kiakadnék.
2019. szept. 2. 10:57
 6/9 anonim válasza:
Mi a probléma? Felnőtt nő vagy, azt csinálsz amit akarsz, az hogy a hátad mögött ki mit dumál miért izgat? Szerinted a munkahelyen mi megy? Ugyan ez. Milyen ruhában jár, miért nincs még senkije, stb. Ha ezen kiakadnánk, megőrülnénk, engem nem érdekel ki mit ug.at a hátam mögött, szemembe nem meri mondani akkor az az ő szegénységi bizonyítványa és nem merik mert tudják elküldeném a pi.csába. :) Ne foglalkozz velük, csináld a dolgod. Ha nincs munkád akkor keress és dolgozz.
2019. szept. 2. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Örül neki???.. Honnan tudod?

Mit felel az embereknek, akik megszólítják egy ilyennel, hogy beszéltél valakivel a közért előtt?... Erre értettem, hogy mit reagál.

2019. szept. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

"ööö én nem is tudtam róla, hogyan ismerted fel, és még mit csinált, köszönt neked?"


Meg mindenre azt mondja, "ne félj majd megtudom előbb-utóbb mástól".


Én úgy elküldeném az ilyeneket. Még ő csesz le, ha "nem köszöntél", pedig köszöntem, csak az illető süket. Meg nekem eszembe nem jutna egy felnőtt nőnek az anyját megkeresni azzal, hogy "amúgy tudsz róla, hogy egy férfi kocsijába szállt be, meg fent volt a pesti buszon". Undorító.

2019. szept. 2. 16:10
 9/9 anonim ***** válasza:
Te hagyod magad, csak TE vagy felelős a saját életedért... Ha erre vesztegeted el, akkor is.
2019. szept. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!