Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mentálisan Beteg Vagyok?

AbysmalChaos kérdése:

Mentálisan Beteg Vagyok?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok. Pánikbeteg,hipohonder frontint szedek, na de...

Mostanában agresszív, furcsa gondolataim, álmaim vannak. még erre visszatérek.Nagyon sokat szoktam szorongani

ami sokszor tömeg miatt van...

Viszont van a szorongásomnak egy másik fajtája.

Attól félek, hogy vége lesz a világnak, vagy miközben beszélek valakivel bevillan az hogy megöl és levágja a fejem. sokszor nagyon elszigeteltnek érzem magam, nagyon fura érzéseim vannak, nem nagyon tudnám leírni mivel én se értem, de kb. olyan érzés mintha azt hinném, hogy egyedül én élek ezen világon a többiek meg robotok akik tesztelnek, engem mint embert?????? visszatérve az álmokra, gondolatokra: Egyik nap azt álmodtam, hogy élőhalottak keltek életre majd az egyik barátom elkapták és kibelezték majd megették, majd engem is...

másik:ez rövid de beteg...Azt játszottuk, hogy emberek fejét levágjuk miközben röhögtünk... eléggé instabilnak érzem magam anyám halála miatt...



2019. szept. 4. 16:09
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Még annyit hozzáfűznék iskolában folyton nevetek, kicsit túlzásba is viszem és az osztálytársaim furának és betegnek gondolnak...
2019. szept. 4. 16:12
 2/11 anonim ***** válasza:
Lehet psziches zavar. De tisztaban vagy azzal, h ezek csak gondolatok v van betegsegtudatod? Felsz h ezeket megteszed?
2019. szept. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
mindenképp el kéne menjél pszichológushoz először és utána pszichiáterhez is, nekem gyanúsan bipoláris depressziós vagy. részvétem anyukád miatt. biztos ezt feldolgozni lehetetlen egyedül. kérj segítséget. a téveszméket lehet meg pont a gyógyszer okozza, ha tudsz állj le vele, lassanként tedd le. ha utána is szar rémálmaid vannak akkor az első lépésed a dokik legyenek. jobbulást neked .
2019. szept. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igen félek attól hogy öngyilkos leszek vagy valami durvát megcsinálok emellett a pánikrohamaim a betegségek miatt vannak.
2019. szept. 4. 23:20
 5/11 anonim ***** válasza:

"szichés zavarok a Frontin szedése alatt


A Frontin szedése során érezhet nyugtalanságot, ingerlékenységet, kialakulhat düh, aggresszív magatartás, téveszme, rémálmok, hallucináció, elmezavar, szokatlan magatartás. Ha ezeket a tüneteket észleli, kérjük, azonnal értesítse orvosát."


forrés:www.webbeteg.hu/gyogyszerkereso/frontin-0-25-mg/4425/betegtajekoztato

2019. szept. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Zabkorpát egyél inkább, igyál orbáncfű-citromfű-tea kombót, igyál tejet, egyél mogyorót, igyál multivitamint; vegyél magadhoz csakrakarkötőt, aminek a kövei töltenek; meg még rózsakvarcot, és ónixot, amiknek gyógyító hatásuk van, és a rózsakvarc a szeretet köve.
2019. szept. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
És járok pszichológushoz csak nem nagyon segít.
2019. szept. 5. 07:07
 8/11 anonim ***** válasza:
Mondom, zabkorpa:) Az idegrendszeredet kell megtámogatni, az erre tökéletesen alkalmas; próbáld ki mindenképpen!! :)
2019. szept. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
*És mellette meg nem kell más ilyen tabletta-féleség. (szerintem).
2019. szept. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mond el a problémáidat a kezelőorvosodnak, ha új tünetek jelentkeznek, akkor azt is, mást nem nagyon tehetsz. Ez a harc sajnos nem pár nap alatt fog lezajlani, de érdemes megharcolnod.
2019. szept. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!