Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen gyakran kell pszichiáte...

Milyen gyakran kell pszichiáterhez járni, hogy hatásos legyen?

Figyelt kérdés
Sajnos nem engedhetem meg magamnak, hogy minden héten elmenjek, az nagyon drága. De már nagyon szükséges lenne, évek óta gondolkozom rajta.

2019. szept. 6. 08:38
 1/7 anonim ***** válasza:
58%

Pedig legalább hetente 1x kellene szerintem hogy legyen látható javulás.


Vannak amúgy ingyenes, tb által támogatott lehetőségek is.

Nekem se kellett fizetni ott ahova jártam, mégis jó volt, teljesen normálisak voltak velem. Előtte érdeklődtünk fizetősnél is, mert azt hittük az biztos jobb lehet, de ő már a telefonban leírt engem, egy igazi bunkó paraszt volt...


Valamilyen Mentál Higiénés csoport volt ahova jártam, nem emlékszek már pontosan a nevükre

2019. szept. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pszichiaterhez nem kell hetente járni. Kevered a pszichológussal. De oda se kell feltétlenül hetente menni. Elég lehet a 2 heti találka is.
2019. szept. 6. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 alletta ***** válasza:

szerintem elég 2 hetente, havonta egyszer elmenni. persze attól is függ, hogy milyen komoly a problémád

pszichológushoz szoktak hetente járni beszélgetésekre.

2019. szept. 6. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem keverem a pszichológussal, pszichiáterre gondolok, aki ír fel gyógyszert.

De köszi, én is 2 hétre gondoltam. Bár még az is necces.

2019. szept. 6. 11:01
 5/7 anonim ***** válasza:
Pszichiáterhez? Egyszer. Felírja a gyógyszert, aztán mikor hónapok múlva elfogy, kiváltod.
2019. szept. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Azért beszélgetni is szeretnék, mert a gyógyszertől maximum tünetmentes lehetek, de szívesebben gyógyulnék meg.
2019. szept. 6. 22:45
 7/7 anonim ***** válasza:
Semmikor. Ugyan ez volt a dilemmam elmentem otthagytam egy valag pénzt és még rosszabbul éreztem magam.
2019. szept. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!