Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, ha a halálra...

Mit tegyek, ha a halálra gondolva megkönnyebbülést, boldogságot érzek?

Figyelt kérdés

Nem vagyok beteg, materiális javakat nézve megvan mindenem amit akarok. Van munkám, nem nézek ki rosszul.

De valami nincs rendben velem, 26 éves vagyok és tulajdonképpen nincs senkim, életem nagy szerelme 4 év után megcsalt és elhagyott, barátaim nincsenek. A legjobb dolog számomra, ha adhatok, ha kedves lehetek valakivel, borzasztóan jólesik egy mosoly vagy egy jó szó, amit kapok. Nem érzem magam rossz embernek, mégis, mintha láthatatlan lennék a legtöbb embernek.

A barátnőm miatt voltak terveim, céljaim, ma már ez sincsen, kis túlzással nem érdekel semmi sem.

Ha van hasonló tapasztalatotok, kérlek osszátok meg velem.


2019. szept. 7. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:
El kell vonulni Buddhista szerzetesnek, szerzetesek közé az erdőbe!
2019. szept. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Átérzem, a magányos emberekre rá van írva az a sztereotípia, hogy dagadtak, csúnyák és nincsenek szociális készségeik. Na most, én csinos vagyok, szép, normális és rendkívül szociális, viszont mégis azt érzem, hogy nem találtam még meg azt az embert, akivel el tudnék képzelni egy komolyabb barátságot, párkapcsolatot, nincsenek barátaim, csak felszínesek, de hogy valakivel kimenjek meginni valamit, vagy moziba az elképzelhetetlen. Nincs senki, nem értem, mintha én is láthatatlan lennék, plusz mindenkinek megvan a társasága, ha ismerkedésre kerül a sor egyetemen is, akkor mindenki fülhallgatón hallgat zenét, telóznak, senki nem érdeklődik a másik iránt. Nem értem ezt a viselkedést,

Remélem sikerül megtalálnod azt az embert, akivel már minen oké lesz.

Addig nem tudom a megoldást, azt mondják meg lehet szokni a magányt. Hát nem tudom, ha a megszokás az, hogy depressziós vagyok...

2019. szept. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Üresnek és céltalannak érzed az életed, nem látod mit szeretnél elérni 5, 10, 20 év múlva. Pedig de! Kezd ezzel, mit szeretnél elérni, mitől lennél boldog 10 év múlva? S ma mit teszel érte, hogy elérd?

Ha az anyagi javaiddal nincs gond keress fel egy pszichológust, vagy egy tréningre iratkozz be (de sok a kókler a piacon pszichológussal jobban jársz).

2019. szept. 8. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

én is így érzek, és én sem gondolnám, hogy pl. depressziós vagyok

velem is most szakítottak 7 év után, és a kapcsolattal együtt a céljaim meg terveim is füstbe mentek

26/l

2019. szept. 9. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!