Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért hat az emberre vélemény/...

Miért hat az emberre vélemény/kritika egy tudatlan féltől?

Figyelt kérdés

Tehát, egy haverod aki észreveszi mit csinálsz beszól, hogy ne így csináld ezt, ne így csináld azt..


és annak ellenére, hogy nem tudja miről beszél, fogalma sincs arról, hogy te okkal teszed azt amit teszel, ennek ellnére beszól és ez hatással van rád


Tisztában vagy vele, hogy ő tudatlan a témával kapcsolatban, de mégis érzelmileg idegesítő érzést kelt benned


Erre még rátesz az, ha bejön még egy tudatlan haverja, aki szintén kommentel


Az egyetlen működő megoldás erre, hogy meditálsz, vagy beszélsz a témáról egy szintén hozzáértővel, aki megerősít


De ezeket minden egyes alkalommal meg kell ismételni amikor megtörténik az eset


Kb mint amikor, megsérted az ujjadat és sebes lesz, mindahányszor megsérted, besebesedik


Gyakorlással, mentális érettséggel ez fejlődik, vagy le kell szarni, és ahogyan az ember idősödik, 30-40 éves korára ezek a dolgok lepattognak róla?


25



2019. szept. 9. 16:22
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha én valamiben biztos vagyok akkor nekem pampoghat akárki akármit,hogy mit hogyan csináljak amikor tudom,hogy hogyan kell. Ez nem jelenti azt,hogy az értelmes tanácsokat ne fogadná meg az ember.


Az mindenesetre nem vall erős jellemre,ha abban amiben biztos vagy laikusok eltudnak bizonytalanítani.

2019. szept. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen koszi
2019. szept. 10. 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!