Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért nem akarja senki, hogy...

Miért nem akarja senki, hogy a kövér férfiak ne érezzék csúnyának magukat?

Figyelt kérdés
Csak a kövér nőkkel kapcsolatban van egy mozgalom arra, hogy ők is szépnek érezhessék magukat, még nem láttam egy Tess Holliday-hez hasonlóan kövér nőt egy magazin cimplapján például. Ne értesetk félre, szerintem egy annyira kövér embernek sem kellene szépnek éreznie magát már csak a saját érdekében is, de ha már van egy ilyen mozgalom, aminek ráadásul a neve sem sugallja, hogy csak az egyik nemnek szólna (fat acceptance movement) miért csak a nőknek szól?

2019. szept. 10. 18:48
 1/8 anonim ***** válasza:
30%
A kövér ember (nemtől függetlenül) miért nem tesz azért, hogy szebbnek érezze magát? Miért kell minden szarhoz mozgalom? Nem feltétlenül a fogyásra gondolok.
2019. szept. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Mert a férfiak tudják, hogy ez hülyeség.
2019. szept. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
32%
Mert a férfi nő egyenlőtlenség miatt a kövér nők cikizéséből sportot űztek az emberek(lásd albundy, tükrözi az akkori időket), amíg a kövér férfiakat sosem szégyenítik meg
2019. szept. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

"amíg a kövér férfiakat sosem szégyenítik meg"

Hát, a sosem azért egy kicsit erős szó szerintem. Mondjuk az igaznak tűnik nekem is, hogy a kövér férfiat általában csak akkor szidják emiatt, amikor mérgesek rá.

2019. szept. 10. 19:03
 5/8 anonim válasza:
13%
Mert a kövér férfiak csúnyák. Hazudni pedig bűn, benne van a 10 parancsolatban.
2019. szept. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%

1, a férfiak általában nem annyira frusztráltak és önbizalomhiányosak, mint a nők.


2, egész iparágak épülnek a női testre, a (fiatal) nők kisebb-nagyobb mértékben előnyöket élveznek a külsejük miatt


3, feminista világban élünk, pl. a férfibetegségekkel sem foglalkoznak annyit, mint nőiekkel

2019. szept. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
44%
Most ítod, hogy iparágak épülnek a fiatal és tökéletes testű nőkre, de azért femimista világban élünk... Ha feminista világban élünk valódi nők folynának a csapból és ti nem mernétek feminizmussal dobálózni meg gyalázkodni.
2019. szept. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Mivel a nők többet aggódnak a súlyukon és többet bántják őket miatta, nekik jobban kell ez a támogatás. De teljesen igazad van, hogy a férfiaknak is több kellene, szerencsére én már láttam pár képet kifejezetten férfiaknak szóló bodypositivity üzenettel.
2019. okt. 1. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!