Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valaki próbálta már a bromo...

Valaki próbálta már a bromo dragonflyt?

Figyelt kérdés
Aki nem tudná. LSD-hez, psylocibinhez hasonló halukat ad. Csak ez 2-3 napig tart, és úgy tudom erre felé nem olyan elterjedt. Na meg erősebb mint az lsd, kb mint egy ayahuasca! Valakinek volt már alkalma ki próbálni ezt a szert?

2019. szept. 11. 11:29
 1/2 anonim ***** válasza:
59%
Nem hiszem, hogy sok ember ki próbálta már pont ezt a szert. Hiszen ez erre felé nem túl elterjedt, viszont ez is a 2C-X család tagja. 2C-B-t már próbáltam bromo-dragonCH. Ez max 6 órás trippet ad de ez jó féle lsd és az mdma hatását próbálja utánozni. Ez buliban is jó flash-kat ad blue Louis Vuitton tabi volt ezek gyakran tartalmazták. A bromo-dragonfly az ennek az utánzata a 2C-B Fly. Ami elvileg tényleg akár 4 napig is eltart, és elvileg ha nem kokózod végig a trippet akkor mentális problémáid tutti lesznek. De fizikai ígyis úgyis legalábbis nagy valószínüséggel. Vagy le bénulsz vagy bad trip esetén megölöd magad. Vagy hasonló. Viszont egy csoda szert sajnos már ki próbáltam, ami szintén az lsd és a valamilyen szinten a sima meth elbszott designer drogja. Az a 2C-D, másnéven hívják DLS-ként is. Vagy Dubnium-DragonC. Ez végképp csak akkor nem okoz bad trippet ha teljesen 100%-ban pozitív lelki állapotban vagy csak úgy mint a 2C-B fly. Csak, hogy az még akkor is eldúrran egy idő után mert 20 óra után elvileg már bele unsz. Vagyis a DLS előszőr még jó trippet ad viszont, miután fel szívtam a cuccot rá 1,5 órára beütött teljesen. Rá 30 percre elkezdtem hányni meg kiterültem Utána T+5ó hirtelen pánikroham, pedig élveztem a trippet, ezt csak úgy tudtam elmulasztani, hogy full készen rá elszívtam 1,5g füvet, mikor T+8ó már nem voltam rosszúl. a trip végéig összesen meg ettem 2,5 darab ekit, amibe mda/mdma volt csak. És 17 óra múlva ment ki “teljesen” a hatása. Persze utána még 4 napig voltak flashback-ek. 6-an csináltuk abból 2 fél még elvolt bár egyik hányt 1-2 alkalommal. A többi 4 köztük én is rosszúl lettem és hírtelen pozitiv tripelés közben is pánikroham jött rám. Ez valami rattyi undóritó pláne a fly, amit soha nem fogok ki próbálni. Te se próbáld, maradj a jó meszkalinos kaktusznál vagy ha legalább 55%-ban boldog embernél tartod magad, maradj a hagyományos lsd-nél. Esetleg 2c-b tabit ki próbálhatod, de ha azt hallod, hogy fly is van a végén. Vagy az ndm b hanem d betű akkor semmiképp. Vigyázni mert nem olyan népszerű főleg a fly. De tesla tabikat kapni még itthon, és azok között van olyan amibe sajnos ez van. Pl a narancsrózsaszínes azt tartalmaz és még biztos van pár ilyen tabi. Bár ezt csak akkor írom ha egyátalán használsz ilyen szereket!
2019. okt. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha használsz ilyeneket. És túl vagy mondjuk előszőr a hawai mag bébi farozsa trippen, utána jöhet a meszka vagy az lsd. Utáne pedig ibogain vagy dmt! Vagyis dmt inkább az iboga után. Én mint szer használó csak ekizek, haskázok vagyis ugye fű gyantázok, meg meszkázok. Egyiket sem túl sűrűn föleg elsőt és harmadikat még ritkábban. De ha ki kéne prróbálnom pl egyik szerettem életéért cserébe valamelyik tehát BD-fly és a heroin sőt akár a krokodil között kéne választanom. Akkor inkább herka sôt dezonorfinoznék vagyis krokodiloznék mint, hogy ezt a xar fly-t kipróbáljam! Gondolom viszont ha te használsz is valamit akkor is erre csak kíváncsi vagy, hogy milyen lehet és ezt te sem próbálnád ki. Elvileg van egy olyan ismerősöm aki ki próbálta. Decemberbe jön haza hollandból, ha ő el mondja milyen volt. Akkor leírom mit mondott, de elvileg pszihiátrián meg intenzíven is volt a szer miatt és kb 3 és fél napig tripelt és még rajta is maradt kicsit. De elvileg pszihiátrián meggyógyítottak és egyben a depresszióját is kezelték. Ő is valamelyik dk-s tabit vette be és abban sajnos ez volt a hatóanyag, szóvak ekivel vigyázni. Mert már elvileg a flakka is eljutott magyarországra is és azt is tartalmazhatja egy ilyen tabi. De még az is jobb mint ez, ennél kb szerintem bármi még az is amitől egyből meghalsz!
2019. okt. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!