Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Valaki segítene? Sokszor úgy...

Valaki segítene? Sokszor úgy szorongok ha megszólítanak emberek közt hogy nem tudom ez betegség e vagy mi?

Figyelt kérdés
Már sok éve fenn áll. Alapvetően boldog ember vagyok DE: Az a problémám hogy ha iskolában vagyok emberek előtt, akkor egyszerűen le vagyok blokkolva. Pulzusom meg a szívverésem egyből beindul ha hozzamszópnak mert úgy izgulok hogy ne égjen be. Emiatt a kiállásom is kb 0. Meg poénból szívatni is szoktak mert hát ezt látni rajtam. Ha pedig meglátom egy olyan lányt aki tetszik (tud róla ő is) akkor meg úgy megindul a pulzusom zavaromban hogy eddig még amiatt nem szóltam hozzá mert annyira zavarban vagyok hogy képtelen vagyok beszélni. De ha iskolában bárki megszólít olyan ideges leszek hogy a hangom is megváltozik(magasabb lesz valamiért). Kipróbáltam már mindent, sokat tanulok hogy legyen önbizalmam, le is kötöm magam, tehát otthon nincs semmilyen ilyen problémám magammal, csak nappal iskolában jön bennem minden rossz elő amikor a legjobban partyban kéne lennem. Néha úgy izgulok mikor hozzamszólnak vagy mondanak valamit hogy a hangokat is alig hallom, az izgulás miatt olyan mintha tompulna a hallásom. És én ezt képtelen vagyok elfogadni hogy én ilyen izgulós meg félős kis cuki fiúcska vagyok mindenki szemében. Mondják is hogy jól nézek ki meg minden(én is szépnek látom magam) , de egyszerűen a szorongásom miatt képtelen vagyok megmutatni hogy ki is vagyok valójában. (Legbelül olyannak érzem magam mint bárki más, szerető barátnőre vágyok, barátokra, gépész akarok lenni jövőre jelentkezem) tehát amúgy minden ok velem ezeket a szorongásokat leszámítva, teszem a dolgom sokat dolgozom. Csak úgy voltam vele hogy az előző számomra rettentő frusztráló zavarbeli problémánre kezdtem el rivotrilt meg frontint lopkodni vagy nagyanánytól meg keresztapámtól. Nem sajnáltatni akarom magam, ezért is jöttem ide, utálok erről beszélni. Pszichológust ne mondjátok mert sokszor próbáltam
2019. szept. 11. 19:31
 1/1 anonim ***** válasza:
60%
Csak önbizalomhiányos vagy nyugi. Szeresd magad és akk mások is szeretni fognak. Senki sem különb ember nálad. Lazábban fogd fel az életet!
2019. szept. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!