Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Medazepam dózis. Mit gondoltok?

Medazepam dózis. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Kisebb feszültségre, illetve bizonyos helyzetekben fellépő apró szorongásra kezdtem el "szedni". Korábban volt próbálkozásom nyugtatóval. Fél éve kipróbáltam a Frontint 3X 0,25 felét vettem be, de csak 4 napig mert idegesített. Nem sokat ért meg egy szar gyógyszernek tartom. Majd 3 napja kértem a háziorvosomat, hogy ajánljon valamit. Medazepam-Teva 10mg-ot ajánlott napi 2X1, mert szerinte jónak mondható. Azért én ezt első nekifutásnak sokallottam ezért csak reggel egy negyed szemet veszek be, és egész nap szinte kitart, mikor beveszem azért van egy erősebb löket, de utána úgy teljesen jó, ellentétben a frontinnal aminek picit más volt a hatása. Véleményetek szerint ez működhet hosszabb távon (pár hónap) anélkül, hogy ne kelljen emelni és ne alakuljon ki tolerancia? Épp azért kezdem ilyen picivel mert, 2X1 ről nehezebb "lejönni" mennyiségét tekintve. Valóban úgy tervezem, hogy 4-6 hétig, így tanácsos. Nektek mi a véleményetek erről, illetve magáról a gyógyszerről? 25 éves, 65 kg férfi vagyok.

2019. szept. 11. 20:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Rövid ideig szedtem. Nappal előnyösebb, mint a frontin, mert nem álmosít. Próbáld meg a legkisebb hatékony dózisban a lehető legrövidebb ideig szedni.
2019. szept. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!