Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudom megoldani ezt a...

Hogyan tudom megoldani ezt a problémát? Hogyan tudom legyőzni? Megbolondultam volna?

Figyelt kérdés

Nos röviden: Már közel 1 éve minden éjjel egy lánnyal álmodok. Mindig segített, igazából már az álmaimon kívül is észlelem a jelenlétét, sokat nevettünk, stb. Aztán tegnapelőtt éjszaka valahogy megváltozott. Úgy kezdődött, hogy gyomorszájon vágott, amitől összerogytam és a fájdalomtól elkezdtem sírni, utánna elkezdett rugdosni és ilyesmiket csinált. Reggel amikor felébredtem könnyes volt az egész arcom és iszonyatosan fájt az egész testem. Napközbe végig úgy éreztem, hogy ott van. Ahogy a nevemet üvölti és folytatja az éjszakait. Azóta ez megy. Félek tőle. Akinek elmondtam mindenki azt mondta, hogy biztos csak hülyéskedek, meg azt, hogy nem vagyok eszemnél. Furcsa dolog, hogy az álmomban ahányszor kellett, őt védtem.


Miért van ez? Mit csináljak? Bolond vagyok?

A pszihológus/pszichiáter nem játszik, anyám szerint nincs szükségem rá, egyedül meg esélytelen, mert rettenetesen aszociális vagyok és egyedül nem megy...



2019. szept. 12. 20:24
 1/3 anonim ***** válasza:
22%
Ha ezt komolyan írtad, ajánlom, hogy imádkozz ezért a lányért, és meg fog békélni hidd el!
2019. szept. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
#1 nem vagyok hívő. De köszönöm szépen a választ.
2019. szept. 12. 20:31
 3/3 anonim válasza:
Pedig lehet segítene a pszihológus vagy egy pszihiáter. Ha nem is, csak beszélgetés képpen eljárni egy pszihológushoz, hogy elmondhasd ezeket az álmokat neki. Ő megértene. Jó lenne anyukádat meggyőzni:) Nem vagy bolond, valószínűleg az elméd/agyad szórakozik veled, nyugi:) Minden jót!
2019. szept. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!