Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit csináljak ha nekem vége...

Mit csináljak ha nekem vége az életemnek?

Figyelt kérdés

Semmi sikert nem sikerült soha elérnem az életben. Még csak olyan kis dolgot sem, hogy valaki szeressen. Buta vagyok, ezért soha nem mentem tovább tanulni egyetemre. Csak egy szakmám van, amit nem szeretek. Utolsó párkapcsolatomban is az ex barátom azt mondta, hogy mennyire szeret, aztán kiderült hogy ez soha nem volt igaz. Egy csomó mindenben hazudott nekem, már az utolsó napokban, mielőtt dobott engem, már ilyen-olyan indokokkal lemondta a találkozókat. Én meg azt hittem azért, mert beteg, mert azt mondta, én hülye meg elhittem. Ő jól jött ki a helyzetből, én meg mint mindig most is beszoptam. Szinte minden embert akit látok, jobb élete van, mint nekem. Még az exemnek is, mert hiába a szüleivel él, de gazdagok, és nincsenek anyagi gondjai, mint nekem. Továbbá az ő becsületén nem esett csorba, ellenben nekem. Eddig csak szimplán önbizalom hiányom volt, de most már szinte gyűlölöm magam, amiért rosszul bánt velem. Pedig más pasik is vágtak már át, de ők nem is hitegettek közös jövővel. Mindig lesz olyan nő, aki jobb a férfiaknak, mint én. Akár fejre is állhatok akkor se leszek jó senkinek.

Legszívesebben megmutatnám az exemnek, hogy sokat veszített, de úgy se tudom soha, bosszút állni, se fogok rajta soha állni.


2019. szept. 13. 10:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem teljesen általános problémákkal küzdesz, amikkel mindenki megküzdött már, vagy meg fog küzdeni. Emiatt hülyeség azt gondolni, hogy vége van az életednek, ezek meg csak problémák. Mi lenne, ha elfelejtenéd az exedet, és új fejezetet nyitnál? Befejeznéd az irigykedést, a másra mutogatást? Mert egy kapcsolatban mind a két fél hibás, igen, te is, aki foglalkozol ezzel az egésszel, és nem bírod elengedni.
2019. szept. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Senkiért sem éri meg, hogy így magadba zuhanyj!


Szedd össze magad, saját magadért! Keress valamit, ami megmozgat kívül-belül, ami feltölt, boldoggá tesz.


Ha magadat rendberakod, jönni fog a megfelelő társ is, hidd el nekem!

2019. szept. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
71%

Menj pszichológushoz, majd ő rendbe szed téged.

És fejezd be a rinyálást, a saját életedért egyedül te vagy a felelős, úgy alakítod, ahogy akarod.

2019. szept. 13. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Hiába szeretnék én egy erős, okos, ügyes nő lenni, akit mások is szeretnek, sose tudok az lenni.
2019. szept. 13. 10:19
 5/15 anonim ***** válasza:

Már kapod is a leveleket kisasszony, tessék válogatni közöttük.


Amúgy meg egy rendes lány mindig talál magának valakit, szóval fel a fejjel. :)

2019. szept. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
Ilyeneket nézegessél, önismereti céllal: https://www.youtube.com/watch?v=8eQWzXVw25s
2019. szept. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
A rendes lányok már rég foglaltak.
2019. szept. 13. 10:26
 8/15 anonim ***** válasza:
Amíg a negatív mantráidat ismételgeted magadban, az agyad el fogja hinni, hogy valójában is szerencsétlen vagy, és aszerint fogsz élni. A magunkban kimondott szavaknak ereje van és uralkodnak rajtunk, az életünkön.
2019. szept. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

Én se értem el még kb. semmit az életemben. Buta vagyok (elittam az agyamat), céltalan, tengődő.


NEhéz személyiségem van, humorom nem nagyon van.


Bónuszba még csúnya pasi is vagyok.


28 vagyok.


Akarsz engem szeretni? Szeressük egymást?

2019. szept. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Az egód játszik veled és a gondolataid amikkel azonosultál hogy az te vagy. Nem vagy szerencsétlen se nyomorult csak próbálod magaddal elhitetni hogy mennyire rossz. Azaz pontosabban nem te, hanem az egód, senki más. Te, a lényegi éned (a gondolataid megfigyelője, a szerep nélküli igazi vagyok, a tudat) az teljesen tökéletes és semmi gondja nincs. Na az vagy te, nem az amit ide kiirtál és azonosultál vele. :) vedd észre magad. Tudom nem könnyű de csak te számitasz magadnak, úgy mindenki más is megváltozik. 22/F
2019. szept. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!